Blog

GOFARM na Targach “IPhEB Russia International Exhibition of Pharmaceuticals, Engineering and Biotechnology”, St. Petersburg 2019

GOFARM na Targach “IPhEB Russia International Exhibition of Pharmaceuticals, Engineering and Biotechnology”, St. Petersburg 2019

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska GOFARM na Targach ” IPhEB Russia „, St. Petersburg 2019, 2 – 4 Kwietnia 2019.

IPhEB to znane rosyjskie targi farmaceutyczne, w których uczestniczy wielu wystawców z dziedzin produkcji surowców farmaceutycznych, wyrobów gotowych, maszyn, urządzeń, technologii i outsourcingu. Wydarzenie to jest wyjątkową okazją do zainicjowania biznesu i budowania partnerstwa na dynamicznie rozwijających rynkach farmaceutycznych Rosji i Wspólnoty Niepodległych Państw.

Poza dotychczasową ofertą, Gofarm zaprezentuje swoje nowe, innowacyjne produkty polepszające komfort życia:

– pacjentów onkologicznych poddawanych chemio i radioterapii,

– pacjentów diabetologicznych cierpiących na problemy skórne,

– pacjentów cierpiących na atopowe zapalenie skóry, łuszczyce bądź egzemę poszukujących produktów skutecznych i jednocześnie naturalnych.

Udział Gofarm w targach zorganizowany został w ramach dotacji Go to Brand (poddziałanie 3.3.3. wsparcie MŚP w promocji marek produktowych).

Do zobaczenia na naszym stoisku nr. 415!

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół Gofarm

Adres targów:

ExpoForum

Peterburgskoye sh 64/1

St.Petersburg,

Rosja

13 marca 2019 Targi
O Karol

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *