Aktualności

GOFARM na Targach CPhI Worldwide, Madrid 2018

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska GOFARM na Targach CPhI Worldwide, Madrid 2018, 9-11 października 2018! 

Jako specjalista w rozwoju nowych koncepcji oraz sprzedaży produktów w statusach wyrobów medycznych, suplementów diety, kosmetyków, GOFARM pojawi się na targach jako wystawca – będzie to świetna okazja do pokazania Państwu naszych nowości produktowych, osobistej rozmowy o możliwościach rozwoju i produkcji oraz do wzajemnego poznania się.

Targi CPhI to jedna z największych tego typu imprez w Europie, skierowana do przedstawicieli
i przedsiębiorców działających w branży farmaceutycznej.

Strefa wstawiennicza zawiera cały wachlarz procesów zaangażowanych w produkcję farmaceutyczną - od dostawców substancji czynnych, producentów produktów leczniczych przez firmy działające w sferze badań klinicznych i laboratoryjnych, do firm logistycznych oraz działających w transporcie farmaceutycznym.

Trzydniowe targi w Madrycie to również możliwość poznania najnowszych trendów, znalezienia ciekawych i nowych produktów oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Do zobaczenia na naszym stoisku – Hala 9, Stand 9J31!

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół Gofarm

Adres targów:
IFEMA, Feria de Madrid,
Av. Partenón, 5, 28042, Madrid, Spain

GOFARM na targach Arab Health 2018 w Dubaju

W dniach 29 stycznia - 01 lutego 2018 firma GOFARM uczestniczyła jako zwiedzający w targach Arab Health 2018, które odbyły się w Dubai International Convention and Exhibition Centre w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Udział w targach był możliwy w ramach współpracy firmy GOFARM z Klastrem LifeScience Kraków w ramach projektu ProBio Małopolska.

 

Więcej...