O firmie

Gofarm to rodzinna firma z Polski specjalizująca się w rozwoju i sprzedaży wyrobów medycznych.
Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniamy suplementami diety oraz kosmetykami.

Naszą misją jest tworzenie prostych lecz skutecznych produktów, które przynoszą ulgę w codziennych dolegliwościach. Skupiamy się na rozwoju linii produktowych złożonych z uzupełniających się specyfików. 
Aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług, ściśle kontrolujemy cały cykl rozwojowy oraz produkcyjny każdego produktu – od wielu lat posiadamy certyfikaty ISO-13485 oraz ISO-9001.

Naszymi klientami są firmy farmaceutyczne z Europy i poza jej granicami oraz dystrybutorzy marek własnych (private label). W ciągu ostatnich 5 lat opracowaliśmy dla nich ponad 200 nowych produktów.

Działamy zgodnie i w oparciu o obowiązujące w EU regulacje dotyczące wyrobów medycznych, suplementów diety oraz kosmetyków.

Misja

Misją firmy Gofarm jest dostarczanie Klientom produktów, dzięki którym będą mogli realizować swoje marzenia, cieszyć się dobrym zdrowiem i dzielić z bliskimi radością, którą przynosi każdy dzień aktywnego życia.

Gofarm tworzy swoje produkty z wielką pasją i zaangażowaniem – czerpiemy je z wiary w niespożytą siłę człowieka, która pozwala czynić nasz świat coraz lepszym miejscem.

 • Satysfakcja Klienta
 • Etyka
 • Przejrzystość
 • Odpowiedzialność społeczna

te wartości są dla nas nadrzędne - kieruje się nimi cały zespół Gofarm. Dzięki nim jesteśmy w stanie projektować i produkować dla Państwa nowoczesne i skuteczne produkty o najwyższej jakości.

Jakość

 

 

 

Najwyższym wymaganiom sprostać mogą tylko najlepsi, dlatego do współpracy zaprosiliśmy wysokiej klasy specjalistów: profesjonalistów którzy od lat rozwijają polską branże farmaceutyczną i odnoszą razem z nią znaczące sukcesy. To oni analizują światowy rynek, wyszukują najlepsze rozwiązania technologiczne, tworzą nowe formuły wyrobów medycznych, kosmetyków i suplementów diety. Z dumą możemy przyznać, iż nasz dział badawczo-rozwojowy jest jednym z najcenniejszych aktywów firmy.

Ale zespół to nie tylko stali pracownicy firmy Gofarm. Stworzenie wartościowych produktów wymaga ścisłej współpracy pomiędzy wieloma podmiotami. Aby produkt działał prawidłowo zatrudniliśmy doskonałych lekarzy i pracowników naukowych, którzy badają jego właściwości i przeprowadzają niezbędne testy. O to aby został wyprodukowany w terminie i był najwyższej jakości, dbają wyselekcjonowani producenci kontraktowi posiadający wszystkie wymagane certyfikaty i zezwolenia. Atrakcyjne i funkcjonalne opakowania to zasługa najlepszych projektantów i drukarni. Nasz zespół to wielu, wielu ludzi – tworzą oni długi łańcuch, a Gofarm dba o to aby był silny i udźwignął całą odpowiedzialność która na nim spoczywa.

GOFARM współpracuje z następującymi ekspertami:

 • Doradcy Medyczni (Katedra Farmacji i Farmakognozji UJ) – stała współpraca przy opracowywaniu opinii klinicznych.
 • Doradcy ds. Rejestracji Produktów – współpraca przy opracowywaniu dokumentacji rejestracyjnych dla wyrobów medycznych. 
 • Technolodzy produkcji – stała współpraca przy innowacyjnych produktach.
 • Projektanci użytkowi – projektowanie opakowań, etykiet, ulotek.

GOFARM posiada certyfikaty: 

 • ISO9001:2009 (system zapewnienia jakości w organizacji)
 • ISO13485:2012  (system zapewnienia jakości dla wyrobów medycznych)
 • ISO 22716:2009 (projektowanie i produkcja kosmetyków).