Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us

Kariera

Gofarm to czołowa polska firma farmaceutyczna zajmująca się projektowaniem, rozwojem, rejestracją i produkcją wyrobów medycznych składających się z substancji lub mieszanin substancji oraz suplementów diety i kosmetyków w formule private label.

W ciągu ostatniej dekady firma rozwinęła i wprowadziła na rynki ponad 300 produktów, dla prawie 400 marek. Produkty Gofarm z sukcesem sprzedawane są w 50 krajach na całym świecie.

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu (4)

W związku z dynamicznym rozwojem portfolio produktowego poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Key Account Manager (Miejsce pracy: Kraków)

Key Account Manager

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów B2B dla produktów „private label”,
  • „prowadzenie” projektów na różnych stadiach ich rozwoju,
  • przygotowywanie ofert cenowych i prowadzenie negocjacji handlowych,
  • realizacja polityki sprzedażowej na podległych rynkach,
  • przygotowywanie umów handlowych zgodnie ze standardem firmy,
  • koordynacja procesu wdrażania produktu na rynek,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • uczestniczenie w szkoleniach oraz międzynarodowych targach branżowych.

Oczekiwania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branżach: farmaceutyczna/kosmetyczna/FMCG lub pokrewne,
  • dobra znajomość języka angielskiego, drugi język obcy mile widziany,
  • podstawowa znajomość procedur celnych i związanej z nimi dokumentacji,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy nad kilkoma projektami naraz,
  • umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na potrzeby klienta,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w ambitnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy,
  • dofinansowanie do karty Multisport, zajęć językowych (j. angielski),
  • przyjazne środowisko pracy,
  • elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 7:30 a 8:30),
  • pracę stacjonarną w nowoczesnym, świeżo wybudowanym biurze przy ul. Marcika,
  • udział w wydarzeniach branżowych,
  • oraz pyszną kawę 😊

Czekamy na Twoje CV – rekrutacja@gofarm.pl

Specjalista ds. badań i rozwoju R&D (Miejsce pracy: Kraków)

Specjalista ds. badań i rozwoju (R&D)

  • opracowywanie koncepcji nowych produktów,
  • analiza dostępnej literatury medycznej, również w języku angielskim,
  • przygotowywanie wzorów oznakowania dla rozwijanych produktów,
  • współpraca z Technologiem w ramach opracowywania składu produktu,
  • koordynacja i nadzorowanie prac rozwojowych,
  • współpraca z laboratoriami zewnętrznymi i jednostkami naukowymi w zakresie rozwijanych produktów,
  • uczestnictwo w transferach technologii w miejscu produkcji rozwijanego produktu,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • współpraca z klientami w zakresie rozwoju produktów prowadzonego na zlecenie,
  • przeprowadzanie szkoleń produktowych dla pracowników,
  • udział w pracach związanych z dofinansowaniem projektów,
  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym w laboratorium,
  • nadzór nad Kartami Charakterystyk.

  • wykształcenie wyższe (farmaceutyczne, biotechnologiczne, chemiczne lub pokrewne),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • biegła umiejętność przeszukiwania i analizy literatury medycznej,
  • znajomość wymagań prawnych dla wyrobów medycznych, kosmetyków i suplementów diety,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, systematyczność i dokładność,
  • w opracowywaniu dokumentacji projektowej,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i rozwiązywania problemów,
  • wysokie kompetencje interpersonalne.

 Oferujemy:

  • pracę stacjonarną w nowoczesnym laboratorium na terenie kompleksu Life Science przy ul. Bobrzyńskiego.

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.