Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

Follow Us

Kariera

REKRUTACJA

Gofarm to czołowa polska firma farmaceutyczna zajmująca się projektowaniem, rozwojem, rejestracją i produkcją wyrobów medycznych składających się z substancji lub mieszanin substancji oraz suplementów diety i kosmetyków w formule private label.

W ciągu ostatniej dekady firma rozwinęła i wprowadziła na rynki ponad 300 produktów, dla prawie 400 marek. Produkty Gofarm z sukcesem sprzedawane są w prawie 40 krajach na całym świecie.

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu (4)

W związku z dynamicznym rozwojem portfolio produktowego poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Specjalista ds. sprzedaży (rynki zagraniczne) (Miejsce pracy: Kraków)

/ Ogłoszenie aktualne (27.08.2021) /

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • koordynacja prac związanych z profesjonalną obsługą klientów B2B, w tym prowadzenie spotkań, korespondencji i rozmów,
  • przygotowywanie ofert cenowych i prowadzenie negocjacji handlowych,
  • realizacja polityki sprzedażowej na podległych rynkach,
  • przygotowywanie umów handlowych zgodnie ze standardem firmy,
  • koordynacja procesu wdrażania produktu na rynek,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • uczestniczenie w szkoleniach oraz targach.

Oczekiwania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branżach: farmaceutyczna/kosmetyczna/spożywcza lub pokrewne,
  • znajomość procedur celnych i związanej z nimi dokumentacji,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • zaangażowanie oraz inicjatywa w kontaktach z klientami,
  • determinacja w dążeniu do celu i nastawienie na wyniki,
  • dobra znajomość języka angielskiego i rosyjskiego, kolejny język mile widziany,
  • umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na potrzeby klienta.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ambitnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz system premiowy oparty na wynikach sprzedażowych,
  • pracę stacjonarną w Krakowie, od poniedziałku do piątku,
  • doskonalenie języka angielskiego w praktyce podczas targów zagranicznych i zajęć językowych,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@gofarm.pl
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zapoznanie się klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych:

GoFarm_REKRUTACJA_klauzula informacyjna + zgoda