Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us

Kariera

REKRUTACJA

Gofarm to czołowa polska firma farmaceutyczna zajmująca się projektowaniem, rozwojem, rejestracją i produkcją wyrobów medycznych składających się z substancji lub mieszanin substancji oraz suplementów diety i kosmetyków w formule private label.

W ciągu ostatniej dekady firma rozwinęła i wprowadziła na rynki ponad 300 produktów, dla prawie 400 marek. Produkty Gofarm z sukcesem sprzedawane są w prawie 40 krajach na całym świecie.

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu (4)

W związku z dynamicznym rozwojem portfolio produktowego poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Specjalista ds. sprzedaży (Miejsce pracy: Kraków)

Specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych rynków zbytu i nowych klientów B2B na produkty z portfolio firmy,
  • koordynacja prac związanych z profesjonalną obsługą klientów B2B, w tym prowadzenie korespondencji, rozmów, negocjacji, etc.
  • przygotowywanie oraz wysyłka ofert cenowych,
  • pozyskiwanie i realizacja zamówień od partnerów handlowych i planowanie przyszłej aktywności z klientami,
  • przygotowywanie i negocjowanie umów handlowych zgodnie ze standardem firmy,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • uczestniczenie w szkoleniach oraz targach,
  • praca stacjonarna w siedzibie firmy.

Oczekiwania:

  • dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branżach farmaceutyczna/kosmetyczna/spożywcza lub pokrewne,
  • samodzielność, zaangażowanie oraz inicjatywa w kontaktach z klientami,
  • determinacja w dążeniu do celu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2, drugi język obcy mile widziany,
  • umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na potrzeby klienta,
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w ambitnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym,
  • wynagrodzenie stałe i motywujący system premiowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiemu pakietowi profesjonalnych szkoleń,
  • dofinansowanie do karty Multisport, zajęć językowych,
  • przyjazne środowisko pracy.
Asystent/ka Zarządu (Miejsce pracy: Kraków)

Asystent/ka Zarządu

Zakres obowiązków

  • prowadzenie kalendarza Zarządu, organizacja spotkań oraz podróży służbowych,
  • wsparcie Zarządu w przygotowywaniu dokumentacji prawnej dla spółki (uchwały, protokoły),
  • uczestnictwo w spotkaniach z kontrahentami oraz sporządzanie notatek, podsumowań spotkań,
  • kompletacja i przechowywanie niezbędnych dokumentów (m.in. rejestr umów) oraz koordynacja przepływu informacji,
  • poszukiwanie dotacji na rozwój firmy oraz obsługa Spółki w procesie aplikowania o środki finansowe (przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej, w tym wnioski, biznesplany, opracowania branżowe, marketingowe, artykuły, analizy rynku, konkurencji),
  • opracowywanie raportów, analiz, zestawień,
  • nadzór nad działem administracji,
  • kontakty z instytucjami finansowymi (banki, towarzystwa ubezpieczeniowe itd.) oraz administracyjnymi (urzędy),
  • kierowanie spraw do właściwych pracowników,
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy i życzliwą obsługę gości.

Wymagania

  • zaawansowane umiejętności obsługi programów z pakietu MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2) – kryterium obowiązkowe,
  • znajomość podstawowych zagadnień prawa spółek handlowych,
  • rok doświadczenia na stanowisku asystenckim w spółce prawa handlowego,
  • samodzielność, terminowość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • samodzielność, przedsiębiorczość, oraz inicjatywa w działaniu,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista oraz poziom organizacji pracy własnej.