Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Wilga Business Center

ul. J. Marcika 12, Kraków

Follow Us

O nas

Gofarm to rodzinna firma z Polski specjalizująca się w rozwoju i sprzedaży wyrobów medycznych.
Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniamy suplementami diety oraz kosmetykami.

Naszą misją jest tworzenie prostych lecz skutecznych produktów, które przynoszą ulgę w codziennych dolegliwościach. Skupiamy się na rozwoju linii produktowych złożonych z uzupełniających się specyfików.
Aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług, ściśle kontrolujemy cały cykl rozwojowy oraz produkcyjny każdego produktu – od wielu lat posiadamy certyfikaty ISO-13485 oraz ISO-9001.

Naszymi klientami są firmy farmaceutyczne z Europy i z poza jej granic oraz dystrybutorzy marek własnych (private label). W ciągu ostatnich 5 lat opracowaliśmy dla nich ponad 200 nowych produktów.

Działamy zgodnie i w oparciu o obowiązujące w EU regulacje dotyczące wyrobów medycznych, suplementów diety oraz kosmetyków.

Nasza misja

...

Jakość

...

Misją firmy Gofarm jest dostarczanie klientom produktów, dzięki którym będą mogli realizować swoje marzenia, cieszyć się dobrym zdrowiem i dzielić z bliskimi radością, którą przynosi każdy dzień aktywnego życia.

Gofarm tworzy swoje produkty z wielką pasją i zaangażowaniem – czerpiemy je z wiary w niespożytą siłę człowieka, która pozwala czynić nasz świat coraz lepszym miejscem.

  • Satysfakcja Klienta
  • Etyka.
  • Przejrzystość.
  • Odpowiedzialność społeczna.

te wartości są dla nas nadrzędne – kieruje się nimi cały zespół Gofarm. Dzięki nim, jesteśmy w stanie projektować i produkować dla Państwa nowoczesne i skuteczne produkty o najwyższej jakości.

Nasi specjaliści

Najwyższym wymaganiom sprostać mogą tylko najlepsi, dlatego do współpracy zaprosiliśmy wysokiej klasy specjalistów. Należą do nich profesjonaliści, którzy od lat rozwijają polską branże farmaceutyczną i odnoszą razem z nią znaczące sukcesy.

To oni analizują światowy rynek, wyszukują najlepsze rozwiązania technologiczne, tworzą nowe formuły wyrobów medycznych, kosmetyków i suplementów diety. Z dumą możemy przyznać, iż nasz dział badawczo-rozwojowy jest jednym z najcenniejszych aktywów firmy.

Nasz zespół

Ale zespół to nie tylko stali pracownicy firmy Gofarm. Stworzenie wartościowych produktów wymaga ścisłej współpracy pomiędzy wieloma podmiotami. Aby produkt działał prawidłowo zatrudniliśmy doskonałych lekarzy i pracowników naukowych, którzy badają jego właściwości i przeprowadzają niezbędne testy.

Nasz produkt

Aby produkt został wytworzony w terminie i był najwyższej jakości, dbają wyselekcjonowani producenci kontraktowi posiadający wszystkie wymagane certyfikaty i zezwolenia. Atrakcyjne i funkcjonalne opakowania to przede wszystkim zasługa najlepszych projektantów i drukarni. Nasz zespół to wielu ludzi tworzących długi łańcuch, a Gofarm dba o to, aby był silny i stabilny.

  • Doradcy Medyczni (Katedra Farmacji i Farmakognozji UJ) – stała współpraca przy opracowywaniu opinii klinicznych.
  • Doradcy ds. Rejestracji Produktów – współpraca przy opracowywaniu dokumentacji rejestracyjnych dla wyrobów medycznych.
  • Technolodzy produkcji – stała współpraca przy innowacyjnych produktach.
  • Projektanci użytkowi – projektowanie opakowań, etykiet, ulotek.
Skip to content