O nas

Gofarm to rodzinna firma z Polski specjalizująca się w rozwoju i sprzedaży wyrobów medycznych.
Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniamy suplementami diety oraz kosmetykami.

Naszą misją jest tworzenie prostych lecz skutecznych produktów, które przynoszą ulgę w codziennych dolegliwościach. Skupiamy się na rozwoju linii produktowych złożonych z uzupełniających się specyfików.
Aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług, ściśle kontrolujemy cały cykl rozwojowy oraz produkcyjny każdego produktu – od wielu lat posiadamy certyfikaty ISO-13485 oraz ISO-9001.

Naszymi klientami są firmy farmaceutyczne z Europy i poza jej granicami oraz dystrybutorzy marek własnych (private label). W ciągu ostatnich 5 lat opracowaliśmy dla nich ponad 200 nowych produktów.

Działamy zgodnie i w oparciu o obowiązujące w EU regulacje dotyczące wyrobów medycznych, suplementów diety oraz kosmetyków.

Nasza Misja

Misją firmy Gofarm jest dostarczanie Klientom produktów, dzięki którym będą mogli realizować swoje marzenia, cieszyć się dobrym zdrowiem i dzielić z bliskimi radością, którą przynosi każdy dzień aktywnego życia.

Gofarm tworzy swoje produkty z wielką pasją i zaangażowaniem – czerpiemy je z wiary w niespożytą siłę człowieka, która pozwala czynić nasz świat coraz lepszym miejscem.

  • Satysfakcja Klienta
  • Etyka.
  • Przejrzystość.
  • Odpowiedzialność społeczna.

te wartości są dla nas nadrzędne – kieruje się nimi cały zespół Gofarm. Dzięki nim jesteśmy w stanie projektować i produkować dla Państwa nowoczesne i skuteczne produkty o najwyższej jakości.

Jakość

Nasi specjaliści

Najwyższym wymaganiom sprostać mogą tylko najlepsi, dlatego do współpracy zaprosiliśmy wysokiej klasy specjalistów. Należą do nich profesjonaliści, którzy od lat rozwijają polską branże farmaceutyczną i odnoszą razem z nią znaczące sukcesy.

To oni analizują światowy rynek, wyszukują najlepsze rozwiązania technologiczne, tworzą nowe formuły wyrobów medycznych, kosmetyków i suplementów diety. Z dumą możemy przyznać, iż nasz dział badawczo-rozwojowy jest jednym z najcenniejszych aktywów firmy.

Nasz zespół

Ale zespół to nie tylko stali pracownicy firmy Gofarm. Stworzenie wartościowych produktów wymaga ścisłej współpracy pomiędzy wieloma podmiotami. Aby produkt działał prawidłowo zatrudniliśmy doskonałych lekarzy i pracowników naukowych, którzy badają jego właściwości i przeprowadzają niezbędne testy.

Nasz produkt

Aby produkt został wytworzony w terminie i był najwyższej jakości, dbają wyselekcjonowani producenci kontraktowi posiadający wszystkie wymagane certyfikaty i zezwolenia. Atrakcyjne i funkcjonalne opakowania to przede wszystkim zasługa najlepszych projektantów i drukarni. Nasz zespół to wielu ludzi tworzących długi łańcuch, a Gofarm dba o to, aby był silny i stabilny.

  • Doradcy Medyczni (Katedra Farmacji i Farmakognozji UJ) – stała współpraca przy opracowywaniu opinii klinicznych.
  • Doradcy ds. Rejestracji Produktów – współpraca przy opracowywaniu dokumentacji rejestracyjnych dla wyrobów medycznych.
  • Technolodzy produkcji – stała współpraca przy innowacyjnych produktach.
  • Projektanci użytkowi – projektowanie opakowań, etykiet, ulotek.

Nasza HistoriaGOFARM posiada certyfikaty: