Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us

PRIVATE LABEL

Nasz produkt – Twoja marka

Marka Gofarm jest wiodącym producentem wyrobów medycznych farmaceutycznych, suplementów diety i kosmetyków spełniając potrzeby rynku private label w Polsce i na świecie.

Naszymi flagowymi produktami są wyroby przeznaczone na błony śluzowe (wody morskie, spraye do nosa, gardła, ucha, pastylki, syropy)  oraz na skórę (żele, kremy, maści).

W ciągu ubiegłej dekady ponad 400 produktów w formacie private label trafiło do współpracujących z nami firm z całego świata.

 

Wysokiej jakości wyroby medyczne private label od Gofarm

Tworząc specjalistyczne receptury korzystamy z najnowocześniejszych technologii, sprawdzonych dostawców, a za każdym produktem stoi  wiedza i doświadczenie naszych najlepszych specjalistów. Działamy zgodnie z systemami zarządzania jakością ISO 13485, ISO 9001, ISO 22716.

Private Label GOFARM

W ofercie znajduje się ponad 120 produktów w różnych formach, które już niedługo mogą stać się produktem Twojej marki.

Portfolio Gofarm liczy siedem linii, podzielonych na dwie kategorie: linie specjalistyczne oraz produkty do codziennego użytku.

linie produktów do codziennego użytku:


linie specjalistyczne:


 

Dzięki usłudze private label klient nie musi brać czynnego udziału w procesie produkcji wyrobów medycznych. Otrzymuje od nas gotowy produkt sygnowany własna marką, z pełną dokumentacją techniczną i certyfikatem jakości potwierdzonym przez jednostkę notyfikowaną, gotowy do sprzedaży. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu, a przede wszystkim nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy technologicznej oraz prawnej, niezbędnych do samodzielnej produkcji danego wyrobu. Przeczytaj więcej o Private Label w branży farmaceutycznej.

 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dbamy o jego potrzeby.

Wspólnie ustalimy, które produkty spełnią Twoje oczekiwania, tak aby przyniosły najwięcej korzyści Tobie i Twoim odbiorcom.

Chcesz wiedzieć więcej?

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content