Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Nasz produkt – Twoja marka – poznaj lepiej produkty od Gofarm

Nasz produkt – Twoja marka – poznaj lepiej produkty od Gofarm


W Gofarm nieustannie pracujemy nad rozwojem nowych produktów, które każdego dnia będą wspierać pacjentów w codziennym życiu. Nasze portfolio zawiera już ponad 120 wyrobów medycznych, kosmetyków i suplementów diety o różnych wskazaniach i właściwościach. Dbamy o to by wkrótce spełniały nowe wymagania prawne (MDR), a także odpowiadały na potrzeby naszych klientów oraz pacjentów.

Gofarm nie ma na rynku własnej marki, wszystkie zaprezentowane produkty dostępne są w formule private label tzn. nasz produkt – Twoja marka. Gotowe wyroby czekają na Twoją markę, nazwę rynkową oraz design.

Cieszymy się, że nasze dotychczasowe wizualizacje produktów stawały się niekiedy inspiracją dla producentów, dlatego odświeżyliśmy je graficznie, by mogły jeszcze lepiej reprezentować to jak gotowe produkty mogą wyglądać na półkach.

Przedstawiamy wybrane spośród ponad 120 produktów, które już wkrótce mogą stać się częścią portfolio Twojej firmy.

Poznaj produkty z linii do codziennego stosowania

ENT Ucho Nos Gardło

To nasza flagowa i jednocześnie największa linia produktów przeznaczonych na błony śluzowe jamy ustnej, gardła oraz do uszu w różnych formach farmaceutycznych. Znajdziesz tu wody morskie, oleje do nosa, produkty do higieny uszu, spraye i pastylki na gardło,  syropy i wiele więcej. Zwróć uwagę na różnorodność formulacji, dzięki którym na pewno znajdziesz produkt dostosowany do potrzeb swoich klientów.

>> ZOBACZ PRODUKTY <<

Zdrowie kobiety

Linia skupia się na higienie i pielęgnacji kobiecych miejsc intymnych. Znajdziesz tu m.in. będący bestsellerem żel dopochwowy. Wraz z rozwojem linii pojawiły się w niej produkty dbające o miejsca intymne wszystkich pacjentów, a więc znajdziesz tu także żel na hemoroidy i naszą nowość – mikrowlewkę ułatwiającą wypróżnianie.

>> POZNAJ PRODUKTY <<

Pielęgnacja skóry

Linia zawiera wyroby medyczne i kosmetyki farmaceutyczne przeznaczone do stosowania na skórę. Znajdziesz tu m.in. medyczny krem do suchej skory rąk, łagodzące produkty z pantenolem, spray chłodzący, plaster w sprayu oraz żel na blizny (który jest już gotowy na certyfikację MDR).

>> POZNAJ PRODUKTY <<

Zdrowe dziecko

Linia przeznaczona dla najmłodszych pacjentów. Znajdziesz tu produkty wspierające dzieci (oraz ich rodziców) w najczęstszych przypadłościach występujących w pierwszych etapach życia, m.in. żel na ząbkowanie, spray z tlenkiem cynku, pastylki na chorobę lokomocyjną oraz żelki z witaminami.

>> POZNAJ PRODUKTY <<

Witaminy i minerały

Najnowsza z naszych linii, w której znajdziesz suplementy diety wspierające prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i nerwowego zawierające nową substancję- tyndalizowane bakterie Lactobacillus rhamnosus.

>> POZNAJ PRODUKTY <<

Trzy linie produktów specjalistycznych:

Oncomed®

Linia specjalistyczna stworzona z myślą o wyjątkowych potrzebach pacjentów onkologicznych. To kompleksowa linia 9 wyrobów medycznych i kosmetyków, które łagodzą efekty uboczne terapii onkologicznych i wspierają pacjentów w codziennym funkcjonowaniu w chorobie.

>> POZNAJ PRODUKTY <<

Diabetihelp®

Linia produktów z chitosanem polecanych dla pacjentów diabetologicznych, których skóra, na skutek nieprawidłowej gospodarki cukrowej i problemów z krążeniem, wymaga wyjątkowej pielęgnacji i ochrony.

>> POZNAJ PRODUKTY <<

Stomia

Specjalistyczna linia skierowana do pacjentów stomijnych, których skóra wokół stomii wymaga wyjątkowej ochrony i pielęgnacji.

>> POZNAJ PRODUKTY <<

Ważne jest, że …

odświeżyliśmy graficzną wizualizację produktów z naszej oferty, ale pamiętaj – każdy z nich jest gotowy na Twoją markę, opakowanie oraz nazwę rynkową. Wybierz te, które najlepiej pasują do profilu Twojej firmy i wprowadź do swojej oferty sprawdzone, skuteczne produkty, które zostały docenione na całym świecie.

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

Jeśli jesteś zainteresowany wprowadzeniem produktów do portfolio swojej firmy – skontaktuj się z nami

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content