Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Świąteczny klimat w Gofarm

Świąteczny klimat w Gofarm


W Gofarm pod koniec roku klimat codziennej pracy przeplata się z atmosferą nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Z biegiem lat w firmie wytworzyły się świąteczne tradycje, które sprawiają, że ostatnie miesiące mają nieco inny klimat – w tym poście dzielimy się szczyptą tej magii!

Na początku grudnia ubraliśmy świąteczną choinkę z pięknymi ozdobami i smakołykami (które w magiczny sposób również z niej znikają 😉 ), a niedługo później odwiedził nas Mikołaj wraz z pomocnikami. Krótką relację z firmowych mikołajek znajdziecie na naszym profilu na Linkedin (TUTAJ). Było dużo zaskoczenia, śmiechu i radości!

Przez cały grudzień towarzyszył nam już duch Świąt 🙂

Z wielkim entuzjazmem dołączyliśmy do akcji charytatywnej organizowanej przez Jagiellońskie Centrum Innowacji (zbiórka dla bezdomnych zwierząt przebywających w Schronisku Psie Pole w Racławicach oraz przytulisku w Harbutowicach) oraz zorganizowaliśmy kilka własnych akcji, co stało się naszą coroczną tradycją.

Chcieliśmy szczególnie zadbać o osoby, dla których nadchodzący czas jest trudny, pełen trosk oraz samotności, i przekazać im odrobinę dobra, wsparcia i ciepłej atmosfery. Wśród nich są nasi stali podopieczni, dzieci, seniorzy oraz osoby dotknięte niepełnosprawnością lub w kryzysie bezdomności.

Wiemy, że każda pomoc się liczy! Pracownicy bardzo chętnie dołączyli do akcji charytatywnych w myśl zasady, że dzieląc się dobrem – mnożymy je! Gorąco zachęcamy wszystkich czytelników do podobnych działań – zespołowo i prywatnie!

Święta zbliżają się coraz większymi krokami, a więc czas na naszą kolejną gofarmową tradycję! W poniedziałek 18 grudnia natomiast mieliśmy przyjemność uczestniczyć w przepięknej Wigilii firmowej. To był cudowny czas na odpoczynek, integrację zespołu i doświadczenie świątecznej atmosfery w pełnej krasie.

Ale to jeszcze nie koniec pracy zespołu w tym roku. Więcej szczegółów z życia zespołu Gofarm znajdziecie na naszych social mediach:

LINKEDIN

FACEBOOK

A już niebawem podsumowanie roku!

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content