Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Gofarm zaprasza na targi CPHI Worldwide 2022 | 1-3 listopada 2022, Frankfurt (Niemcy)

Gofarm zaprasza na targi CPHI Worldwide 2022 | 1-3 listopada 2022, Frankfurt (Niemcy)

Targi CPHI Worldwide to najważniejsze międzynarodowe wydarzenie w branży pharma, które corocznie zrzesza tysiące specjalistów w jednym z europejskich miast. Tegoroczna edycja odbywa się we Frankfurcie już w listopadzie.

Gofarm od wielu lat regularnie uczestniczy w wydarzeniach branżowych. W tym roku byliśmy już obecni w Dubaju na targach DUPHAT oraz na konferencji Pharma Synergy w Berlinie. 

Miło nam poinformować, że 1 – 3 listopada 2022 będziemy wystawcami podczas kolejnej odsłony targów CPHI Worldwide we Frankfurcie. 

Już niebawem hala Messe Frankfurt zamieni się w przestrzeń biznesową dla branży farmaceutycznej z całego świata. 

Zapraszamy na nasze stoisko # 80F31 (pawilon polski).

Chętnie porozmawiamy o potrzebach Państwa firmy, produktach private label, zmieniających się przepisach dotyczących wyrobów medycznych, usługach w zakresie R&D oraz regulatory. Przedstawimy również nasze nowości, m.in. produkty z bakteriami tyndalizowanymi oraz żele do jamy ustnej.

Jeśli nie mogą Państwo dołączyć do nas na miejscu, zapraszamy do spotkań online, na które można umawiać się poprzez nasz profil wystawcy już od 28 września.

CPHI Worldwide

To wydarzenie z ponad 30-letnią historią, znane i cenione w branży farmaceutycznej. CPHI tworzy wyjątkową przestrzeń, dającą możliwość nawiązania długotrwałych relacji biznesowych, rozwoju nowych innowacji oraz poszerzania horyzontów. Cenimy możliwość kontaktu face to face i prezentacji naszych produktów na żywo. Dzięki targom CPHI zyskaliśmy wielu stałych klientów ze światowych rynków, a także mieliśmy okazję do wymiany spostrzeżeń i pomysłów na rozwój nowych wyrobów medycznych.

 

Nie możemy się doczekać!

Do zobaczenia na targach CPHI!

www.pharma-synergy-conference.com

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content