Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Medyczny żel na hemoroidy + mikrowlewka ułatwiająca wypróżnianie

Medyczny żel na hemoroidy + mikrowlewka ułatwiająca wypróżnianie


Z problemami natury proktologicznej, jak podają doniesienia medyczne, mogła spotkać się nawet połowa populacji. Choroba hemoroidalna czy problemów z wypróżnianiem dotykają osoby w różnym wieku, a ich temat pojawia się coraz odważniej w dyskursie społecznym. Wiemy, że wielu pacjentów szuka ulgi i ukojenia w tych dolegliwościach, więc stworzyliśmy nowe produkty specjalnie dla nich. Przedstawiamy duet wyrobów medycznych, które przychodzą z pomocą pacjentom w zaparciach i stanach hemoroidalnych- medyczny żel na hemoroidy i mikrowlewka ułatwiająca wypróżnianie.

Hemoroidy, czyli inaczej zwane guzki krwawnicze, to naturalne struktury odbytu i same w sobie nie powodują dyskomfortu czy bólu. Czasami jednak naczynia krwionośne w obrębie hemoroidów ulegają rozszerzeniu – rozwija się choroba hemoroidalna, która powoduje uciążliwe dolegliwości tj. świąd, ból, podrażnienie skóry, pieczenie nasilające się podczas siedzenia i wypróżniania. Na rozwój choroby narażeni są pacjenci prowadzący siedzący tryb życia (praca, odpoczynek) lub związany z dużym wysiłkiem fizycznym (np. sportowcy), a także kobiety w ciąży i połogu.

Jeśli pacjent odczuwa długotrwały ból podczas wypróżniania może zacząć świadomie unikać wypróżnień i doprowadzić do zaparć nawykowych. Niestety wpływa to negatywnie na stan zapalny w odbycie i powstaje błędne koło.

Żel na hemoroidy

Jeden z najnowszych wyrobów medycznych od Gofarm – żel na hemoroidy – zaaplikowany na skórę tworzy ochronny film będący barierą chroniącą skórę odbytu przed podrażnieniem, również podczas wypróżniania. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego wspiera powrót skory do prawidłowego stanu fizjologicznego. Aloes i gliceryna łagodzą takie objawy jak świąd, pieczenie i bolesność. Dodatek prebiotyku Biolin P chroni przed rozwojem bakterii patogennym, natomiast wspiera rozwój fizjologicznej flory bakteryjnej

Żel dostępny jest w plastikowej tubie 50 ml.

Mikrowlewka doodbytnicza ułatwiająca wypróżnianie (nie tylko w przypadku hemoroidów)

Mikrowlewka ułatwiająca wypróżnianie to nasz najnowszy wyrób medyczny z linii „Zdrowie kobiety”. To połączenie niezwykle skutecznej emulsji z jednorazowym aplikatorem doodbytniczym w kształcie harmonijki. Niewielka gramatura w jednej dawce sprawiają, że aplikacja nie powoduje dyskomfortu, a sama emulsja jest niewyczuwalna. Dzięki temu mikrowlewka jest produktem uniwersalnym, dyskretnym i  wygodnym, a jej stosowanie jest łatwe i bezbolesne.

Emulsja jest naturalnym bodźcem pobudzającym defekację, a efekt wypróżnienia następuje szybko, ale łagodnie.

Dzięki zawartości kwasu hialuronowego oraz kompleksu czterech naturalnych olejów, emulsja nawilża i powleka błonę śluzową odbytu, przynosi ulgę w podrażnieniach i pieczeniu, a także łagodzi dyskomfort związany z wypróżnianiem.

Wyrób może być stosowany przez całą rodzinę, również przez seniorów, dzieci, matki karmiące oraz kobiety w ciąży.

Wyrób dostępny jest w w postaci 5 jednorazowych mikrowlewek z miękką harmonijką, każdy po 4-5g.

Oba wyroby medyczne są dostępne dla Państwa w formule private label. Gotowe do wprowadzenia na rynek pod marką własną.

Jeśli jesteś zainteresowany wprowadzeniem produktów do portfolio swojej firmy – skontaktuj się z nami

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content