Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Gofarm zaprasza na targi CPHI Worldwide 2023 | 24 – 26 października 2023, Barcelona (Hiszpania)

Gofarm zaprasza na targi CPHI Worldwide 2023 | 24 – 26 października 2023, Barcelona (Hiszpania)

Targi CPHI Worldwide to najważniejsze międzynarodowe targi, które łączą całą branżę farmaceutyczną w jednym miejscu – w tym roku w Barcelonie. Co roku Gofarm bierze udział w tym ogromnym i ważnym wydarzeniu biznesowym, dlatego w tym roku nie może być inaczej – będziemy!

Gofarm od wielu lat regularnie uczestniczy w wydarzeniach branżowych. W ciągu ostatnich lat byliśmy już obecni na targach MEDI-PHARM EXPO w Wietnamie, targach DUPHAT w Dubaju, konferencji Pharma Synergy w Berlinie, targach MEDICA w Düsseldorfie, a także na poprzednich edycjach CPHI – we Frankfurcie i Mediolanie.

Kiedy:

24 – 26 października 2023 r.

Gdzie:

Fira Barcelona Gran Via, Barcelona (Hiszpania)

Zapraszamy na nasze stoisko #5G58 (pawilon polski), gdzie będą mogli Państwo zobaczyć nasze najlepsze wyroby medyczne (szczególnie z największej linii wyrobów do ucha, nosa i gardła- ENT) oraz przedpremierowo najnowsze produkty w portfolio!

Chętnie porozmawiamy o potrzebach Państwa firmy, produktach private label, zmieniających się przepisach dotyczących wyrobów medycznych (MDR 2017/745), usługach w zakresie R&D oraz regulatory.

CPHI Worldwide

To wydarzenie z ponad 30-letnią historią, znane i cenione w branży farmaceutycznej. CPHI tworzy wyjątkową przestrzeń, dającą możliwość nawiązania długotrwałych relacji biznesowych, rozwoju nowych innowacji oraz poszerzania horyzontów. Cenimy możliwość kontaktu face to face i prezentacji naszych produktów na żywo. Dzięki targom CPHI zyskaliśmy wielu stałych klientów ze światowych rynków, a także mieliśmy okazję do wymiany spostrzeżeń i pomysłów na rozwój nowych wyrobów medycznych.

 

Nie możemy się doczekać!

Do zobaczenia na targach CPHI!

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content