Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Mikrowlewka ułatwiająca wypróżnianie – szybki sposób na zaparcia

Mikrowlewka ułatwiająca wypróżnianie – szybki sposób na zaparcia


Od premiery naszego nowego wyrobu medycznego na targach CPHI 2022 we Frankfurcie minęło już kilka miesięcy, a wciąż budzi duże zainteresowanie. Nic dziwnego – mikrowlewka ułatwiająca wypróżnianie to nowoczesny produkt z wygodnym aplikatorem, który łagodnie i skutecznie pomaga pacjentom w problemie zaparć. Na rynku są dostępne preparaty ułatwiające wypróżnianie (tj. czopki i lewatywy), jednak ich użytkowanie wiąże się z dyskomfortem. W przypadku naszej mikrowlewki nie ma się czego obawiać – zespół R&D zaprojektował ją tak, aby przynosiła ulgę w zaparciach jednocześnie zapewniając komfort użytkowania i higieniczne dozowanie (również dzieciom i seniorom).

Mikrowlewka doodbytnicza

Nowy wyrób medyczny to wygodny i uniwersalny produkt. To połączenie formy emulsji z wygodnym aplikatorem w postaci miękkiej harmonijki, dzięki której stosowanie produktu jest łatwe, szybkie i bezbolesne.

Dzięki zawartości kwasu hialuronowego i kompleksu czterech naturalnych olejów powleka i nawilża błonę śluzową odbytu, łagodzi podrażnienia i pieczenie podczas wypróżnień. Może być stosowany przez całą rodzinę, również przez dzieci (bez ograniczeń wiekowych), kobiety w ciąży oraz matki karmiące piersią. 

Przy zaparciach i nie tylko

Problemy z zaparciami to częste zjawisko, z którym codziennie spotyka się wielu pacjentów w różnym wieku. Nieodpowiednia dieta, stosowanie farmakoterapii, siedzący tryb życia, zaburzenia metaboliczne, ciąża i połóg to tylko niektóre z wielu czynników sprzyjających ich występowaniu.

Mikrowlewka jest polecana w przypadku::

  • trudności w oddawaniu stolca,
  • bolesności oraz dyskomfortu podczas defekacji, również przy stanach hemoroidalnych i szczelinie odbytu,
  • nawilżenie i ochrona błony śluzowej odbytu,
  • zmniejszenie krwawienie podczas wypróżnień,
  • przy zaparciach nawykowych.

Ulga w wypróżnianiu każdego dnia

Wyrób dostępny jest w postaci 5 jednorazowych mikrowlewek z miękką harmonijką, a dzięki odpowiedniej końcówce aplikacja produktu do odbytu jest bezbolesna i komfortowa. Forma emulsji i niewielka gramatura w jednej dawce (4-5g) sprawia, że nie powoduje dyskomfortu (jak np. w przypadku czopków), a przy tym jest bezpiecznym dla jelita grubego naturalnym bodźcem pobudzającym defekację.  Efekt wypróżnienia następuje szybko, ale łagodnie.

Łatwa aplikacja i dyskretna forma sprawiają, że jest to produkt, który z łatwością można zabrać w podróż i stosować w każdym miejscu i czasie.

Jesteś zainteresowany wprowadzeniem produktu na rynek pod swoją marką?

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content