Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Nowość na polskim rynku- Mleczanowy roztwór Ringera do nosa i zatok

Nowość na polskim rynku- Mleczanowy roztwór Ringera do nosa i zatok


Zestaw do płukania nosa i zatok z NaCl od Gofarm cieszy się nieustannym zainteresowaniem producentów oraz ich pacjentów. Kierując się pozytywnym odbiorem naszego produktu wprowadziliśmy do oferty produktów (private label) nowe wyroby medyczne – mleczanowy roztwór Ringera w dwóch formach– zestawu do płukania nosa i zatok oraz sprayu do nosa.

Czym wyróżnia się mleczanowy roztwór Ringera wśród innych płynów izotonicznych?

Mleczanowy roztwór Ringera od Gofarm to wyrób medyczny dostępny w dwóch formach:

w zestawie do płukania nosa i zatok oraz w formie nawilżającego sprayu do nosa.

Roztwór Ringera zawiera mieszaninę soli mineralnych tj. chlorku sodu, chlorku potasu, mleczanu sodu, chlorku wapnia.  Ze względu na precyzyjnie dobrany zestaw składników, mleczan Ringera jest zbliżony do naturalnych płynów ustrojowych występujących w organizmie człowieka pod względem osmotyczności i joniczności. Dzięki temu jest dla organizmu naturalnym wsparciem, a w kontakcie z błonami śluzowymi zapewnia ich nawilżenie i oczyszczenie. Udrażnia nos i zatoki z nadmiernej wydzieliny oraz zalegającego śluzu, przez co ogranicza gromadzenie się czynników, które później mogłyby mieć wpływ na powstawanie infekcji.

Mleczan Ringera ma potwierdzone bezpieczeństwo stosowania od 1 miesiąca życia, może więc z powodzeniem służyć całej rodzinie.

Wskazania do stosowania roztworu Ringera

Wysuszona śluzówka, zatkany nos to ciągły problem zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Szczególnie w okresie gdy jest ona narażona na infekcje. Przebywanie w klimatyzowanych (lub ogrzewanych) pomieszczeniach, przeziębienia, zanieczyszczenia powietrza i alergeny- to wszystko sprawia, że zostaje utracony komfort swobodnego oddechu, szczególnie podczas snu i  jedzenia, a śluzówka nosa staje się sucha i podrażniona. Dlatego tak ważne jest regularne oczyszczanie i nawilżanie nosa oraz zatok, szczególnie w przypadku zapalenia błony śluzowej oraz katarze.

Mleczan Ringera w formie zestawu do przepłukiwania i oczyszczania poleca się szczególnie w prewencji i objawowym leczeniu nosa i zatok. Głównie w przypadku:

  • zapalenia błony śluzowej nosa i zatok,
  • katarze o różnym podłożu,
  • w higienie nosa i zatok,
  • po operacjach laryngologicznych.

Spray do nosa jest preparatem uniwersalnym do oczyszczenia nosa oraz nawilżenia jego błon śluzowych. Jest skuteczny zarówno przy nieżycie wywołanym przez infekcje, jak i alergie. To znakomite rozwiązanie dla osób cierpiących na powracające wysuszenie śluzówki nosa, wywołane różnymi przyczynami.

Roztwór precyzyjnie dobranych soli oczyszcza jamę nosową, nawilża, zapewnia odpowiednie środowisko błon śluzowych. Nie zakłóca przy tym prawidłowego funkcjonowania rzęsek błony śluzowej nosa oraz nie zaburza naturalnego procesu oczyszczania nosa.

Mleczanowy roztwór Ringera w portfolio Twojej firmy

Zobacz nasze produkty:

  • Zestaw do płukania nosa i zatok składa się ze specjalnej butelki oraz sticków z gotowym płynem potrzebnym do sporządzenia roztworu. Zestaw podstawowy zawiera 6, 10 lub 30 sticków. Dostępny jest również zestaw uzupełniający. Jeden stick wystarcza do jednej aplikacji.
  • Spray z mleczanem Ringera jest dostępny w plastikowej butelce z atomizerem z systemem APF (Advanced Preservative Free Plus) w pojemności 30 ml. System APF zapewnia filtrującą membranę, dzięki czemu produkt nie zawiera konserwantów.

Sprawdź również nasz bestseller – zestaw do płukania nosa i zatok z NaCl od Gofarm. Również dostępny w formacie private label dla Twojej firmy!

Jeśli jesteś zainteresowany wprowadzeniem produktów do portfolio swojej firmy – skontaktuj się z nami

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content