Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Zdrowie intymne kobiet  – żele, które nawilżają i chronią szczególne miejsca

Zdrowie intymne kobiet  – żele, które nawilżają i chronią szczególne miejsca


Wyroby medyczne i kosmetyki przeznaczone do ochrony i pielęgnacji intymnych miejsc kobiecych cieszą się nieustannym powodzeniem na rynku farmaceutycznym i są świetną propozycją na rozwinięcie portfolio produktowego. Żel dopochwowy – nasz pierwszy wyrób medyczny w ofercie szybko stał się bestsellerem Gofarm i zyskał uznanie w wielu krajach. W trosce o pacjentki i ich komfort w kobiecych dolegliwościach oraz codziennej pielęgnacji stworzyliśmy pełną linię produktów „Zdrowie kobiety”. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą i wybranie najlepszego produktu do swojego portfolio firmy.

W skład linii kobiecej wchodzą wyroby medyczne oraz kosmetyki do stosowania miejscowego na skórę lub błony śluzowe, które kompleksowo dbają o kobiece miejsca intymne. Poznaj nasze produkty do pielęgnacji.

Wyroby medyczne:

Oraz kosmetyki do pielęgnacji kobiecych miejsc intymnych:

Oraz do higieny odbytu:

Żel dopochwowy, czyli pierwszy wyrób medyczny od Gofarm

Żel dopochwowy zapoczątkował bogatą i różnorodną linię kobiecą w naszym portfolio. Jest pierwszym wyrobem medycznym stworzonym w firmie Gofarm. Dzięki swojej skutecznej formule szybko zyskał uznanie na rynku farmaceutycznym w kilkunastu krajach na świecie (dostępny pod wieloma markami) oraz przez pacjentki, które doceniły jego działanie.

To wyrób, który może towarzyszyć kobietom na wszystkich etapach życia, kiedy borykają się z suchością pochwy, m.in. związaną ze zmianami hormonalnymi, zwłaszcza w okresie menopauzy, po porodzie czy laktacji. Sprawdza się również jako wsparcie po przebytej chemioterapii i radioterapii, kiedy miejsca intymne wymagają szczególnego wsparcia. Żel dopochwowy doskonale nawilża błony śluzowe pochwy oraz pomaga w utrzymaniu równowagi mikrobiologicznej. Można stosować go w przypadku otarć, swędzenia, pieczenia, zaczerwienienia i obrzęku, a także w przypadku nieprawidłowego wydzielania lub dyskomfortu podczas stosunku. Wyrób jest bogaty w kwas hialuronowy, który tworzy na powierzchni błony śluzowej pochwy film ochronny, oraz kwas mlekowy pomagający w utrzymaniu odpowiedniej mikroflory (zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii). To produkt bardzo ceniony przez pacjentki – towarzyszy im przy wielu dolegliwościach na różnych etapach życia. Żel dostępny jest w formule private label w postaci jednorazowych 5 ml aplikatorów lub 50 ml tuby z aplikatorem wielokrotnego użytku.

Żele myjące do codziennej higieny intymnej

Żele myjące to produkty bliskie każdej kobiecie. Dbają o higienę miejsc intymnych delikatnie myjąc i chroniąc przed uciążliwymi objawami infekcji:

Ekstrakt z szałwii lekarskiej to składnik roślinny, który pomaga zmniejszyć podrażnienia i zaczerwienienia okolic intymnych, a także wspiera ochronę przed infekcjami bakteryjnymi i grzybicznymi. Prebiotyk Biolin P chroni wyściółkę miejsc intymnych stymulując rozwój korzystnej flory bakteryjnej, a ekstrakt z kory dębu łagodzi delikatną i podrażnioną skórę, wzmacniając jej naturalną barierę. 100% respondentów biorących udział w badaniach aplikacyjnych potwierdziło długotrwałe uczucie świeżości po zastosowaniu produktu.

Drugi żel myjący zawiera kwas mlekowy dbający o odpowiednie pH miejsc intymnych, a także ekstrakt z żurawiny, który korzystnie wpływa na wygląd skóry, dogłębnie ją nawilżając. Dodatek ekstraktu z oczaru wirginijskiego działa ściągająco, łagodząco oraz przywraca komfort. Badania aplikacyjne wykazały, że po zastosowaniu żelu w 87% przypadków ustąpiło uczucie swędzenia oraz świądu.

Wyjątkowa pielęgnacja miejsc intymnych – żele łagodzące i chroniące przed

Żele intymne do stosowania na skórę miejsc intymnych stworzyliśmy dla kobiet ze zwiększoną podatnością na stany zapalne. Produkty wspomagają nawilżenie miejsc intymnych i łagodzą nieprzyjemne objawy takie jak swędzenie, pieczenie, podrażnienie. Nasi klienci polecają je również na podrażnienia po depilacji, ćwiczeniach, otarciach czy odciskach po bieliźnie.

Kwas hialuronowy zawarty w wyrobie tworzy na powierzchni skóry ochronny film, a proteiny owsa łagodzą stany zapalne. Prebiotyk Biolin P chroni błonę śluzową miejsc intymnych stymulując rozwój korzystnej flory bakteryjnej, a kwas mlekowy dba o odpowiednie pH zapobiegając rozprzestrzenianiu się patogenów.

Drugi żel zawiera ferment Lactobacillus– to składnik na bazie probiotyku powstały w wyniku fermentacji bakterii Lactobacillus. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego pH, chroni okolice intymne przed infekcjami oraz wspomaga rozwój korzystnej flory bakteryjnej. Podobnie jak żel myjący, produkt zawiera ekstrakt z kory dębu oraz ekstrakt z szałwii lekarskiej, które pomagają zmniejszyć zaczerwienienia i podrażnienia. Badania aplikacyjne wykazały 100% zmniejszenia suchości skóry po zastosowaniu produktu.

Higiena i pielęgnacja odbytu

W grupie produktów „Zdrowie kobiety” posiadamy również produkty przeznaczone do higieny i pielęgnacji okolic odbytu:

Więcej o tych produktach przeczytasz w osobnym artykule – KLIK.

Jesteś zainteresowany wprowadzeniem produktów na rynek pod swoją marką?

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content