Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Afty, suchość jamy ustnej, ząbkowanie – 3 wyroby medyczne na 3 różne dolegliwości

Afty, suchość jamy ustnej, ząbkowanie – 3 wyroby medyczne na 3 różne dolegliwości


Pacjenci poszukują wyrobów medycznych, które pomogą im w codziennych dolegliwościach jamy ustnej. Zdrowa jama ustna to możliwość śmiania się, komfortowego spożywania posiłków czy komunikowania się. Czasami jednak, na skutek niektórych dolegliwości, staje się to utrudnione, a jama ustna wymaga dodatkowej opieki. Jej błony śluzowe są szczególnie narażone na drażniące czynniki środowiskowe tj. bakterie, zanieczyszczone powietrze, mechaniczne uszkodzenia, a także rozwojowe np. ząbkowanie czy suchość w ustach związana z wiekiem lub stosowaną farmakoterapią. W trosce o zdrowie i ochronę stworzyliśmy 3 wyroby medyczne na 3 różne dolegliwości, dzięki którym jama ustna może otrzymać wsparcie jakiego potrzebuje. Wszystkie prezentowane wyroby medyczne są dostępne w formule PRIVATE LABEL (nasz produkt – Twoja marka).

ŻEL NA AFTY WYRÓB MEDYCZNY

Co na afty? Zapalenia aftowe, czyli okresowo powstające pojedyncze lub mnogie nadżerki, są częstym schorzeniem błon śluzowych jamy ustnej (najczęściej pojawiają się na podniebieniu, policzkach i wargach). Dotknięty nimi pacjent czuje znaczny dyskomfort, mrowienie lub pieczenie, które utrudniają mu codzienne funkcjonowanie. Poszukuje więc produktów, które zadziałają szybko i skutecznie.

Medyczny żel na afty powleka powstałe zmiany wewnątrz jamy ustnej, tworząc ochronną barierę. Kwas hialuronowy zawarty w wyrobie nawilża i izoluje je od drażniących czynników mechanicznych i chemicznych, dzięki czemu wspomaga prawidłowy proces odnowy nabłonka i łagodzi bolesne objawy aft.

Wyrób jest polecany również w przypadku drobnych urazów powstałych na skutek noszenia protez zębowych lub aparatów ortodontycznych. Można go stosować już od 1 roku życia.

Żel na afty znajduje się w plastikowej tubie 15ml z długą kaniulą, dzięki której aplikacja żelu staje się łatwa i wygodna. Dowiedz się więcej i wprowadź produkt do swojego portfolio.

ŻEL POWLEKAJĄCY NA SUCHOŚĆ JAMY USTNEJ (KSEROSTOMIA)

Suchość jamy ustnej? Kserostomia? Z tą dolegliwością mierzy się znaczna część pacjentów. Jest jednak często bagatelizowana, co może doprowadzić do poważnych konsekwencji. Kserostomia obejmuje zespół objawów związanych z częściowym lub całkowitym zanikiem produkcji śliny ze ślinianek. Wysuszona śluzówka jamy ustnej utrudnia mówienie, przełykanie, powoduje pieczenie oraz swędzenie. Niewystarczający poziom nawilżenia jamy ustnej może powodować zmianę pH w obrębie jej błon oraz sprawić, że będzie bardziej podatna na zakażenia drobnoustrojami.  Suchość jamy ustnej może być spowodowana wieloma czynnikami m.in. farmakoterapia, radioterapia, palenie tytoniu, podeszły wiek czy używanie protez.

Stosowanie żelu powlekającego zwiększa poziom nawilżenia błon śluzowych. Zawarty w wyrobie specjalny składnik Mucosave® (ekstrakt z liści opuncji figowej i liści oliwki europejskiej) o wyjątkowych właściwościach mukoadhezyjnych, wyjątkowo chroni suchą śluzówkę. Żel tworzy powlekający film, który chroni i nawilża błony śluzowe przywracając komfort przełykania, mówienia i codziennego funkcjonowania. Dodatkowym atutem wyrobu jest jego przyjemny, słodki smak.

ŻEL NA ZĄBKOWANIE

Co na bolesne ząbkowanie? Każdy rodzic wie jak ciężkim okresem dla całej rodziny jest czas ząbkowania dziecka. Zwykle wyrzynanie się pierwszych zębów (już od 2 miesiąca życia) wiąże się z zaczerwienieniem, obrzękiem, swędzeniem i wielkim dyskomfortem dla maluszka (oraz rodziców). Wielu opiekunów szuka sposobów na ulżenie dziecku w tym procesie.

Żel na ząbkowanie to kompleksowy wyrób medyczny przeznaczony dla najmłodszych pacjentów, który łagodzi objawy towarzyszące ząbkowaniu. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego wyrób tworzy na powierzchni dziąseł ochronny film. Dodatek aloesu łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia. Ksylitol nadaje słodki smak, a przy tym skutecznie chroni przed próchnicą. Żel ma udowodnione w badaniach naukowych działanie w łagodzeniu odczuć bólowych u niemowląt.

Wyrób znajduje się w plastikowej tubie 15ml z kaniulą, która ułatwia rozprowadzanie produktu i ma przyjemny smak.

Wszystkie przedstawione wyroby medyczne są dostępne w formule private label (nasz produkt – Twoja marka). Jeśli jesteś zainteresowany wprowadzeniem produktów do portfolio swojej firmy – skontaktuj się z nami

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content