Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Dlaczego syropy na gardło z porostem islandzkim to HIT wśród pacjentów? Wyroby medyczne od Gofarm w formule private label (B2B)

Dlaczego syropy na gardło z porostem islandzkim to HIT wśród pacjentów? Wyroby medyczne od Gofarm w formule private label (B2B)


Syropy na gardło to produkty o szerokim zastosowaniu i dużym potencjale sprzedażowym, co czyni je atrakcyjnym produktem do wprowadzenia do portfolio produktowego. Pacjenci szukają skutecznych i sprawdzonych rozwiązań na sezonowe infekcje, suchość gardła różnego pochodzenia u dorosłych oraz dzieci. W pierwszej kolejności sięgają po syropy, które dzięki swojej wygodnej formie mogą służyć pacjentom szybko i bezpiecznie.

Syrop w portfolio produktów – dlaczego warto?

Oto kilka powodów, dla których warto wprowadzić syropy do portfolio produktowym swojej marki:

 • Duża baza potencjalnych klientów- pacjentów: Syropy na gardło są produktami powszechnie stosowanymi w różnych grupach wiekowych, szczególnie u dzieci, dla których wypicie syropu jest łatwiejsze niż np. ssanie pastylki.

 • Sezonowość… cały rok: Popyt na syropy na gardło wzrasta w okresie jesienno-zimowym, kiedy częściej występują przeziębienia i grypa. Jednak również wiosną, gdy warunki pogodowe często się zmieniają, pacjenci są narażeni na wzmożone ryzyko infekcji. Natomiast latem nasze gardła doświadczają zmieniających się temperatur i działania klimatyzacji, co sprzyja suchości śluzówki.
 • Różne wskazania: W portfolio Gofarm znajdują się dwa syropy na bazie porostu islandzkiego (w szklanej i plastikowej butelce), które posiadają wskazania na wiele dolegliwości. Nawilżają jamę ustną, gardło i krtań, są zalecane do stosowania podczas zapalenia gardła, chrypki i suchości w gardle, pomagają w zmniejszeniu podrażnień i łagodzeniu stanów zapalnych. Do portfolio Gofarm trafi niedługo nowość – syrop na bazie miodu na kaszel suchy i mokry (dostępny końcem 2024 roku).
 • Możliwość tworzenia linii produktowych: Syropy są świetną bazą linii produktowych przeznaczonych do stosowania na gardło. Można łączyć z innymi produktami, takimi jak pastylki lub spraye nawilżające. Proponujemy taką linię z porostem islandzkim (w której skład wchodzą dwa syropy, pastylki i spray na gardło) – ZOBACZ.
 • Zgodność z przepisami o wyrobach medycznych: Syropy z porostem islandzkim w statusie wyrobu medycznego są objęte nowymi regulacjami (MDR 2017/745) i mogą być sprzedawane dzięki okresom przejściowym do końca 2028 r.
 • Formuła private label, czyli gotowe produkty pod Twoją marką: To sprawdzony i szybki sposób na wprowadzenie nowych produktów na rynek. Korzystając z tego modelu biznesowego  oszczędzasz swój czas, środki oraz korzystasz z wiedzy doświadczonych specjalistów. Formuły produktów tworzone są przez wiele miesięcy w laboratoriach badawczo-rozwojowych, oraz produkowane ze sprawdzonych surowców najwyższej jakości. Firma Gofarm dostarczy Ci gotowy produkt obrandowany Twoją marką, z kompletną dokumentacją niezbędną do wprowadzenia produktów na rynek.

Korzyści dla pacjentów – skuteczny i bezpieczny syrop na gardło

Syrop z porostem islandzkim (private label)

Syrop z porostem islandzkim od Gofarm to jedyny z Polsce i na rynkach europejskich wyrób medyczny w postaci syropu na bazie soków owocowych, bez cukru, który ma podpisaną umowę na certyfikację zgodnie z MDR 2017/745.

To produkt o działaniu nawilżająco-powlekającym błony śluzowe gardła. Jego formuła wpływa na zmniejszenie podrażnień i łagodzenie stanów zapalnych w gardle. Składniki główne przede wszystkim nawilżają gardło i powlekają jego śluzówkę, dzięki czemu niwelują chrypkę czy uczucie suchości.

 • Nawilża jamę ustną, gardło, struny głosowe i krtań w sytuacjach nadmiernej eksploatacji strun głosowych.
 • Zalecane stosowanie podczas zapalenia gardła, chrypki i suchości w gardle.
 • Pomaga w zmniejszeniu podrażnień i łagodzeniu stanów zapalnych jamy ustnej i gardła.
 • Dla osób szczególnie zagrożonych wpływami czynników zewnętrznych takich jak suche, zimne powietrze, klimatyzacja.

Główne składniki:

 • Ekstrakt z porostu islandzkiego – łagodzi podrażnienia i nawilża błonę śluzową górnych dróg oddechowych.
 • Ekstrakty ze ślazu dzikiego oraz kwiatów lipy – nawilżają, a także posiadają właściwości powlekające.
 • Kwas hialuronowy – powleka i nawilża śluzówkę jamy ustnej, gardła, strun głosowych i krtani.

Syrop jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 1 roku życia.

Dostępny w dwóch wersjach:

 1. O słodkim smaku, w plastikowej butelce 125/200 ml.
 2. O słodko-kwaśnym smaku, w szklanej butelce 125 ml.

Warto wprowadzić do portfolio produktów syrop z porostem islandzkim jako wyrób medyczny – w okresie przejściowym (MDR 2017/745), ponieważ część syropów z porostem islandzkim na polskim rynku nie będzie dłużej sprzedawana.

Sprawdź również całą linię produktów na gardło z porostem islandzkim >KLIKNIJ W OBRAZEK<

Skontaktuj się z nami już dziś i jako pierwszy wprowadź nowy produkt na rynek!

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content