Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  3 PRODUKTY DLA STOMII: łagodna i skuteczna linia produktów do pielęgnacji i ochrony skóry wokół stomii pod Twoją marka

3 PRODUKTY DLA STOMII: łagodna i skuteczna linia produktów do pielęgnacji i ochrony skóry wokół stomii pod Twoją marka


Stomia to słowo, które dla wielu osób kojarzy się z utratą kontroli nad własnym życiem. Odpowiednia opieka i pielęgnacja skóry wokół stomii są kluczowe dla zapewnienia komfortu i zdrowia pacjentom. Dlatego też przypominamy – w naszym portfolio czeka na Was gotowa linia produktów, które spełnią potrzeby Twojej marki oraz Twoich pacjentów. Produkty dostępne w formule private label.

Stomia – Co To Właściwie Jest? 

Stomia, inaczej nazywana odbytem brzusznym lub przetoką moczową, to chirurgiczne połączenie przewodu pokarmowego lub moczowego z powierzchnią skóry brzucha. Jest to rozwiązanie stosowane u osób z różnymi schorzeniami, takimi jak nowotwory jelit, choroby zapalne jelit czy uszkodzenia wynikające z urazów lub powikłań pooperacyjnych. Stomia umożliwia odprowadzanie kału lub moczu do specjalnych worków, co pozwala pacjentom na utrzymanie higieny oraz komfortu w codziennym funkcjonowaniu. Jednak zmienianie plastrów każdego dnia sprawia, że skóra wokół stomii staje się podrażniona – wymaga dodatkowej pielęgnacji.

Pielęgnacja skóry wokół stomii – klucz do komfortu 

Skóra wokół stomii wymaga szczególnej uwagi i ochrony. Dlatego przygotowaliśmy specjalistyczną linię produktów Private Label, która została stworzona z myślą o potrzebach pacjentów ze stomią. Te innowacyjne wyroby medyczne nie tylko łagodzą podrażnienia, ale także wspomagają proces regeneracji skóry, zapewniając pacjentom większy komfort i pewność siebie w codziennym życiu.  

W ofercie gotowych produktów przygotowaliśmy: 

 1. Spray do Usuwania Plastrów

Spray do usuwania plastrów to produkt przynoszący ogromne krozyści dla pacjentów ze stomią. Jego specjalna formuła umożliwia łagodne i bezbolesne usuwanie plastrów stomijnych oraz pozostałości po kleju. Dzięki zawartości substancji ułatwiających rozprowadzanie produktu na skórze oraz tworzenie ochronnego filmu, spray ten zapewnia delikatne i skuteczne oczyszczanie skóry wokół stomii. 

Substancje aktywne: 

 • Heksametylodisiloksan – substancja ułatwiająca rozprowadzanie produktu na skórze, dodatkowo pomaga stworzyć film ochronny na skórze. 

 1. Ochronna pianka na skórę wokół stomii 

Pianka w sprayu to kolejny wyrób medyczny, który doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji skóry pacjentów ze stomią. Dzięki zawartości pantenolu, oleju z orzechów makadamia oraz innych składników odżywczych, pianka ta nawilża, regeneruje i łagodzi podrażnioną skórę, zapewniając ulgę i komfort pacjentom. 

Substancje aktywne: 

 • Hialuronian sodu ma działanie nawilżające i tworzy na skórze barierę ochronną.
 • Aloes ma działanie nawilżające.
 • Ceramid 1 tworzy barierę powłokową zapobiegającą utracie wody i pozytywnie wpływa na integralność naskórka.
 • Gliceryna (substancja utrzymująca wilgoć) ma działanie powlekające i nawilżające.

 1. Ochronny Żel na skórę wokół stomii 

Żel na skórę wokół stomii to produkt, który zapewnia kompleksową ochronę i pielęgnację skóry wokół stomii. Jego unikalna formuła zawierająca substancje nawilżające, prebiotyki oraz kompleks omega plus pomaga w utrzymaniu naturalnej równowagi skóry oraz zapobiega nadmiernemu wysuszeniu i podrażnieniom. Dostępny w wygodnym opakowaniu typu airless, żel ten jest łatwy w użyciu i zapewnia higieniczne warunki stosowania. 

Substancje aktywne: 

 • SyriCalm™ CRL – nawilża, chroni przed nadmierną utratą wody, wzmacnia barierę naskórka, dzięki czemu łagodzi uczucie swędzenia. 
 • Prebiotyk Biolin P – zapewnia odpowiednie mikrośrodowisko dla wzrostu fizjologicznej flory bakteryjnej, która zapobiega rozwojowi drobnoustrojów chorobotwórczych. 
 • Hialuronian sodu –  tworzy barierę ochronną ograniczającą przenikanie substancji chemicznych i bakterii. 
 • Kompleks Omega Plus – zapobiega łuszczeniu, wysuszaniu i pogrubieniu naskórka, nawilża i natłuszcza. 
 • Arginina – naturalny aminokwas, zwiększa nawilżenie naskórka i dodatkowo wzmacnia barierę lipidową. 

Wyroby medyczne do pielęgnacji skóry pacjentów ze stomią   

Aby utrzymać zdrowie oraz komfort codziennego funkcjonowania, pacjenci ze stomią muszą dbać o odpowiednią pielęgnację oraz ochronę skóry wokół niej. Na rynku wybór takich specjalistycznych wyrobów farmaceutycznych nadal nie jest szeroki, dlatego oferujemy kompleksową gamę gotowych produktów dostosowanych do potrzeb i wymagań pacjentów ze stomią, które możesz wprowadzić na rynek pod własną marką!

Innowacyjne rozwiązania i wysokiej jakości składniki aktywne przynoszą ulgę i poprawiają jakość życia osób dotkniętych tą przypadłością. Nasza specjalistyczna linia skierowana do pacjentów stomijnych, których skóra wokół stomii wymaga wyjątkowej ochrony i pielęgnacji. 

Chcesz wiedzieć więcej?

Jesteś zainteresowany wprowadzeniem produktów do swojego portfolio?

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content