Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Relacja z targów CPHI w Barcelonie | 24 – 26 października 2023

Relacja z targów CPHI w Barcelonie | 24 – 26 października 2023

Kolejne targi CPHI i kolejne doświadczenie za nami! Udział Gofarm w międzynarodowych targach farmaceutycznych to już nasza tradycja. Każda odsłona tego wydarzenia to dla nas zupełnie nowe przeżycie i co roku wracamy do Krakowa bogatsi o nowe relacje, wiedzę, świeże spojrzenia na branżę wyrobów medycznych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tegorocznego wydarzenia w Barcelonie! I do zobaczenia w przyszłym roku w Mediolanie!

CPHI Barcelona 2023

Targi CPHI Worldwide to najważniejsze międzynarodowe wydarzenie w Europie, które łączy całą branżę farmaceutyczną w jednym miejscu – w tym roku odbyło się w Barcelonie.

Bogata tradycja, ciekawi prelegenci, najlepsi wystawcy oraz dziesiątki tysięcy odwiedzających gości sprawiają, że jest to wymarzone miejsce dla przedsiębiorców działających w branży farmaceutycznej.

Firma Gofarm co roku reprezentuje segment farmaceutycznych wyrobów medycznych. I tym razem nawiązaliśmy wiele wspaniałych relacji biznesowych, szerzyliśmy wiedzę na temat nowości w branży, szczególnie zmieniających się regulacji prawnych oraz rozwoju nowych wyrobów.

Dziękujemy za wszystkie wizyty i do zobaczenia na targach CPHI w przyszłym roku!

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content