Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Nowe laboratorium analityczne Gofarm!

Nowe laboratorium analityczne Gofarm!


Rozwój i innowacja są wpisane w DNA firmy Gofarm. Niedawno, bo w 2021 roku, świętowaliśmy otwarcie laboratorium R&D w krakowskim Parku Life Science, a już teraz, w drugą rocznicę tego wydarzenia, cieszymy się kolejnym krokiem w rozwoju naszej firmy – otwieramy laboratorium analityczne!

To wielki sukces naszego zespołu R&D. Razem z dodatkową przestrzenią – większym metrażem i nowym wyposażeniem zyskamy dodatkowe możliwości,  by tworzyć i rozwijać jeszcze lepsze produkty.

To nie koniec nowości. Gofarm uruchomił w laboratorium analitycznym wysokosprawny chromatograf cieczowy (HPLC), który służy do rozdziału składników złożonych próbek oraz oznaczania zawartości składników głównych i substancji pomocniczych wykorzystywanych w wyrobach medycznych.

Laboratorium R&D Gofarm dla wyrobów medycznych

Laboratorium to dla naszej firmy bardzo ważne miejsce, w którym początek ma ponad 400 opracowanych receptur oraz ponad 50 wyrobów medycznych w różnych klasach i wskazaniach.

Jesteśmy niezwykle dumni z zespołu R&D – dzięki pracy rozwojowo badawczej zespołu najlepszych specjalistów z branży farmaceutycznej nasze pomysły (oraz pomysły klientów) nabierają kształtów i przekształcane są w gotowe produkty.

W laboratorium powstają formulacje oraz pierwsze próbki produktów, a nasi specjaliści przeprowadzają niezbędne badania i próby technologiczne, aby oferowane produkty były najwyższej jakości i spełniały najbardziej restrykcyjne normy.

Laboratoria naszej firmy znajdują się w Parku Life Science Jagiellońskiego Centrum Innowacji w Krakowie. To nowoczesny kompleks zrzeszający przedsiębiorców i naukowców m.in. z branży farmaceutycznej.

Więcej o naszym laboratorium mogą Państwo przeczytać w poniższym artykule > KLIK.

Więcej informacji o tym dlaczego warto inwestować w rozwój wyrobów medycznych farmaceutycznych przeczytasz w TYM artykule.

Jeśli jesteś zainteresowany usługami R&D

dla wyrobów medycznych – skontaktuj się z nami

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content