Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  EmoLacti Dermoline czyli moc metabolitów Lactobacillus i oleju konopnego

EmoLacti Dermoline czyli moc metabolitów Lactobacillus i oleju konopnego


Sucha i problematyczna skóra, ze skłonnością egzemy, atopowego zapalenia skóry i łuszczycy wymaga wyjątkowej troski. Kosmetyki stosowane do jej codziennej pielęgnacji powinny być delikatne, aby nie podrażniać, ale skuteczne – o właściwościach nawilżających i ochronnych.

Taka jest nowa linia kosmetyków farmaceutycznych EmoLacti DermoLine od Gofarm dostępna w formule private label,  przeznaczona do codziennego stosowania na skórę twarz i ciała oraz włosy.

Nowa kompleksowa linia produktów na skórę

Odpowiednio dobrane składniki naszej linii służą suchej skórze intensywnie ją nawilżając oraz natłuszczając. Produkty bogate w emolienty wzmacniają hydrolipidową barierę skóry i łagodzą podrażnienia, a dzięki łagodnym środkom powierzchniowo czynnym usuwają wszelkie zanieczyszczenia.

Linia kosmetyków emolientowych EmoLacti przeznaczona jest dla całej rodziny – skutecznie nawilża i pielęgnuje skórę dorosłych oraz dzieci. Można stosować ją już od pierwszego miesiąca życia.

Olej z konopii siewnej, metabolity Lactobacillus i inne składniki aktywne

  • Produkty linii EmoLacti są bogate w metabolity kwasu mlekowego Lactobacillus – to probiotyczny składnik wytwarzany w drodze fermentacji przez bakterie Lactobacillus. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego pH skóry, wspomaga rozwój korzystnej flory bakteryjnej oraz chroni ją przed infekcjami.

  • Olej z nasion konopii siewnych jest bogaty w kwasy omega – 3 i omega – 6. To doskonały i ciekawy emolient o właściwościach nawilżających i łagodzących.

  • Wyciąg z bylicy japońskiej działa kojąco i uspokajająco na skórę. Ma także właściwości łagodzące podrażnienia.

  • Ekstrakt z korzenia lukrecji głęboko nawilża i odżywia skórę. Pomaga zmniejszyć podrażnienia i zaczerwienienia.

Linia EmoLacti DermoLine

Działanie naszych produktów potwierdzają badania aplikacyjne*.

Emulsja do ciała odświeża i wygładza skórę, sprawiając, że staje się miękka i elastyczna. Według badań 96% osób odczuwa wygładzenie skóry, a aż100% osób wskazuje na delikatne oczyszczenie skóry i uczucie świeżości.

Krem do twarzy skutecznie łagodzi podrażnienia ora zwiększa elastyczność skóry, a krem z filtrem UV dodatkowo chroni ją przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym (UVA i UVB). 100% przebadanych osób doznało uczucia nawilżonej skóry. W przypadku kremu SPF 100% osób potwierdza redukcję suchości i szorstkości skóry, a 92% uczucie nawilżonej i gładkiej skóry.

Skoncentrowane serum ma wyższe stężenie substancji aktywnych niż krem, dlatego sprawdzi się w przypadku skóry skłonnej do atopii, łuszczycy czy egzemy. Intensywnie nawilża skórę twarzy redukując uczucie szorstkości i napięcia.

Woda micelarna do twarzy oczyszcza skórę z resztek makijażu i innych zanieczyszczeń, przynosząc jednocześnie uczucie ulgi i nawilżenia. Potwierdzają to badania, gdzie 100% osób potwierdziło uczucie oczyszczenia i odświeżenia skóry.

Dopełnieniem linii jest szampon kojący do włosów i skóry głowy, który usuwa zanieczyszczenia nie powodując nadmiernego wysuszenia skóry głowy. Odświeża i oczyszcza skórę głowy i włosy (co potwierdza 100% badanych) i w 92% łagodzi podrażnienia skóry głowy.

* Badania aplikacyjne wykonane na 25 osobach.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jesteś zainteresowany wprowadzeniem produktów do swojego portfolio?

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content