Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Emulsja ułatwiająca wypróżnianie – nowy wyrób medyczny dla ulgi przy zaparciach

Emulsja ułatwiająca wypróżnianie – nowy wyrób medyczny dla ulgi przy zaparciach


Zaparcia to jedna z dolegliwości cywilizacyjnych, na którą cierpi nawet 28% populacji. Jednocześnie zaburzenie to występuje okresowo u 30% dzieci. Szczególnie narażoną grupą wiekową są osoby powyżej 65 roku życia. Na rynku znajdują się produkty na problemy z zaparciami takie jak czopki lub roztwory do lewatyw, ale wiążą się one ze znacznym dyskomfortem i nieprzyjemną aplikacją (szczególnie u najmłodszych). Dlatego stworzyliśmy nowy wyrób medyczny dla całej rodziny, który łagodnie i skutecznie rozwiązuje problem zaparć – poznaj naszą emulsja ułatwiająca wypróżnianie. Dostępna jest w formule private label dla Twojej firmy.

Emulsja ułatwiająca wypróżnianie z wygodnym aplikatorem

Nasz nowy wyrób medyczny to połączenie skutecznej emulsji z wygodnym, komfortowym aplikatorem w postaci miękkiej harmonijki, która ułatwia dozowanie produktu.

Emulsja, dzięki zawartości kwasu hialuronowego i kompleksu czterech naturalnych olejów powleka i nawilża błonę śluzową odbytnicy, łagodzi podrażnienia, a tym samym uśmierza ból i pieczenie podczas wypróżnień.

Wyrób posiada jednorazową, higieniczną mikrowlewkę z harmonijką, a dzięki odpowiedniej końcówce aplikacja jest szybka i komfortowa. Forma emulsji i niewielka gramatura (4g) sprawia, że jest praktycznie niewyczuwalna i nie powoduje dyskomfortu (jak np. w przypadku czopków), a przy tym jest naturalnym bodźcem pobudzającym defekację. Emulsja ma bezpieczny skład oparty na naturalnych olejach. Przynosi ulgę w wypróżnianiu każdego dnia i może być stosowana również przez dzieci bez ograniczeń wiekowych, przez kobiety w ciąży oraz matki karmiące piersią.

Wskazania do stosowania nowego wyrobu medycznego

Problemy z zaparciami to niestety częste zjawisko. Nieodpowiednia dieta, stosowanie farmakoterapii, siedzący tryb życia (również w pracy), zaburzenia metaboliczne, ciąża i połóg to tylko niektóre z wielu czynników sprzyjających występowaniu zaparć.

Emulsja ułatwiająca wypróżnianie to niezwykle wygodny i uniwersalny produkt.

Wskazania do stosowania:

  • trudności w oddawaniu stolca,
  • bolesności oraz dyskomfortu podczas defekacji, również przy stanach hemoroidalnych i szczelinie odbytu,
  • nawilżenie i ochrona błony śluzowej odbytu,
  • zmniejszenie krwawienie podczas wypróżnień,
  • przy zaparciach nawykowych.

Zaparcia nawykowe

Pojawienie się problemów z zaparciami może być efektem różnych czynników. Jeśli pacjent doświadcza bolesności i dyskomfortu podczas wypróżnień, powstrzymuje się od wizyt w toalecie. Świadome wstrzymywanie się od wypróżniania prowadzi do zaparć nawykowych. Te z kolei sprzyjają pojawieniu się patologicznych stanów hemoroidalnych lub szczeliny odbytu, które powodują jeszcze większy ból podczas defekacji. Tak powstaje „błędne koło zaparć”.

Emulsja ułatwiająca wypróżnianie łagodzi bolesność i podrażnienia podczas defekacji, dzięki czemu wspomaga przerwanie mechanizmu prowadzącego do wystąpienia zaparć nawykowych, a pacjent nie obawia się już wizyt w toalecie.

Komfortowa i dyskretna aplikacja

W jednym opakowaniu produktu znajduje się 5 jednorazowych mikrowlewek (każda 4g) z zakrętką. Dzięki temu aplikacja produktu jest łatwa, wygodna, higieniczna, a także bezbolesna. Odpowiednia ilość emulsji w jednej dawce sprawia, że stosowanie nie powoduje dyskomfortu (w przeciwieństwie do czopków). Efekt jest szybki, ale łagodny (w porównaniu do działania roztworów do lewatyw), a sam produkt jest bezpieczny dla jelita grubego. Wlewki można zabrać ze sobą w podróż i szybko, bezboleśnie aplikować w każdym miejscu i czasie.

Jesteś zainteresowany wprowadzeniem produktu na rynek pod swoją marką?

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content