Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Podsumowanie roku 2023 w Gofarm

Podsumowanie roku 2023 w Gofarm


Rok 2023 był pełen wyzwań, wytężonej pracy całego zespołu Gofarm oraz współpracujących z nami partnerów i klientów.

Jako polski lider w zakresie R&D, Regulatory i produkcji wyrobów medycznych farmaceutycznych nasze działania w ubiegłym roku koncentrowały się na przygotowywaniu portfolio Gofarm do procesu certyfikacji MDR 745/2017. Dla wyrobów medycznych klientów z Polski i UE przeprowadziliśmy kilkanaście konsultacji, doradzając wybór optymalnej procedury certyfikacyjnej. 

Grono naszych klientów powiększyło się o partnerów z takich krajów jak Pakistan, Filipiny czy Malezja. Dzięki obecności na czołowych targach farmaceutycznych (m.in. CPHI), produkty Gofarm znajdują się już w 51 krajach świata.

W zakresie prac R&D wykonaliśmy kilka prób technologicznych dla nowych produktów, które zaraz po certyfikacji dostępne będą dla klientów Private Label (syrop na kaszel suchy i mokry, żel na refluks).  Otwarte w IV kwartale 2023 r. laboratorium analityczne Gofarm wraz z nowoczesną aparaturą HPLC, otwiera kolejną, specjalistyczną usługę dla producentów wyrobów medycznych.  

Przed nami 2024 rok, który będzie dla nas również rokiem przełomowym ze względu na nowe przypisy MDR wchodzące w życie w maju.
Jako doświadczony i zaangażowany zespół z entuzjazmem rozpoczynamy 2024 rok!   

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content