Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Poznaj 10 faktów o bestsellerze Gofarm – wodzie morskiej

Poznaj 10 faktów o bestsellerze Gofarm – wodzie morskiej


Woda morska to jeden z podstawowych i ulubionych produktów w domowych apteczkach nie bez przyczyny. To prosty produkt o wyjątkowo skutecznych właściwościach, który może być stosowany przez całą rodzinę. Bardzo szybko stał się bestsellerem w naszej ofercie i z roku na rok coraz więcej partnerów biznesowych na całym świecie dodaje ją do swojego portfolio. Poznaj 10 faktów o wodzie morskiej i dowiedz się czemu zawdzięcza swój sukces.

10 faktów o wodzie morskiej:

1. Woda morska to produkt naturalny

W produktach Gofarm wykorzystywana jest woda z głębin Oceanu Atlantyckiego, która z uwagi na niezliczone minerały i mikroelementy, naturalnie wspiera błony śluzowe nosa. Jest to o wiele skuteczniejsze rozwiązanie niż sam roztwór soli NaCl, ponieważ jej skład wzbogacają cenne pierwiastki tj. cynk, magnez, selen, miedź i potas.

2. Skrojona na każde potrzeby – woda izotoniczna…

Izotoniczna woda morska ma stężenie NaCl zbliżone do naturalnej wydzieliny znajdującej się wewnątrz nosa (0,9%). Dzięki temu oczyszcza błonę śluzową z alergenów, kurzu oraz zanieczyszczeń i bardzo dobrze ją nawilża.

3. … lub hipertoniczna

Roztwór hipertoniczny ma wyższe stężenie soli (powyżej 2%) niż w komórkach organizmu człowieka, co pozwala w naturalny sposób na zmniejszenie obrzęku i pozbycie się nadmiaru wydzieliny z nosa. Sprawdza się szczególnie podczas kataru oraz infekcji zatok.

4. Woda morska może być wzbogacona o dodatkowe substancje

Niektóre produkty od Gofarm mają dodatkowe pielęgnujące właściwości dzięki cennym substancjom wzbogacającym, dodawanym do preparatu tj. olejki, wyciągi czy ekstrakty np. kwas hialuronowy czy olejek eukaliptusowy. Dzięki temu każdy produkt może dodatkowo pomóc z aktualnymi dolegliwościami doświadczanymi przez pacjenta.

5. Wszechstronne działanie

Woda morska doskonale sprawdza się w łagodzeniu codziennych dolegliwości związanych z niesprzyjającym dla błon śluzowych nosa środowiskiem.

  • Skutecznie oczyszcza jamę nosową z zanieczyszczeń, alergenów, kurzu itp.,
  • Nawilża wysuszone błony śluzowe,
  • Udrażnia drogi oddechowe przywracając komfort oddychania,
  • Łagodzi objawy nieżytu nosa, podrażnienia śluzówki oraz kataru siennego,
  • Zapewnia uczucia świeżości,
  • Zmniejsza obrzęk błon śluzowych.

6. Dla dorosłych (również w ciąży) i dla dzieci

Dzięki naturalnej formule i licznym wskazaniom woda morska może być stosowana zarówno u dorosłych, jak i dzieci, nawet od 1 miesiąca życia, a także u kobiet w ciąży. Szczególnie polecana jest osobom aktywnym, które wyjątkowo dbają o oczyszczanie i odpowiednią drożność dróg oddechowych, a także pracownikom biurowym narażonym na wpływ klimatyzowanego (bądź ogrzewanego) suchego powietrza. Jest również sprzymierzeńcem w okresie wiosennym, gdy jesteśmy narażeni na zwiększony poziom alergenów i zanieczyszczeń w powietrzu.

7. Wygodna forma zawsze pod ręką

Gofarm proponuje szeroki wybór opakowań. Dostępne są wody morskie w puszkach BOV o pojemności 50, 100 i 150 ml, a także małe i wygodne butelki APF o pojemności 30 lub 50ml. Dzięki temu każdy pacjent może wybrać opcję dla siebie w zależności od tego, czy woda morska ma wspierać całą rodzinę będąc podstawą domowej apteczki, czy towarzyszem codziennych aktywności również poza domem np. w torebce.

8. Wyrób medyczny

Wody morskie w portfolio Gofarm to wyroby medyczne – ten status sprawia, że produkty są gotowe do szybkiego i sprawnego wprowadzenia na rynek. Dzięki temu szybko trafią do pacjentów i będą wspierać ich w codziennych dolegliwościach związanych z nosem.

9. Private label

Nasze produkty są dostępne w formule private label – Nasz produkt, Twoja marka. Gotowe i sprawdzone formulacje w wygodnych i bezpiecznych opakowaniach czekają na logo Twojej firmy. Nasz zespół zadba o zgodność z przepisami o wyrobach medycznych. Dzięki temu Twoja firma zyska gotowy do sprzedaży produkt o najlepszych właściwościach.

10. Woda morska stała się inspiracją do poezji 😉

Jest to fakt dodatkowy, ale nie mniej ważny 😉 Woda morska stała się tematem poezji stworzonej przez zespół Gofarm. Doceniamy nasz bestseller i z myślą o nim powstało wiele tekstów traktujących o jej cechach.

Poniżej nasz ulubiony (stworzony przez koleżankę z zespołu Paulinę W.):

Kiedy ranne wstają zorze

Woda morska dopomoże,

Przetkać nosek fest zatkany

I u dziecka i u mamy. 

Bogaty wybór wód morskich od Gofarm

W ofercie posiadamy aż 5 wód morskich o zróżnicowanych formułach, wskazaniach i pojemnościach, aby dotrzeć do oczekiwań wszystkich pacjentów.

Wody morskie IZOTONICZNE:

Wody morskie HIPERTONICZNE:

Wyroby dostępne są w dwóch rodzajach opakowań:

  • Aluminiowe puszki BOV (Bag-On-Value) o pojemności 50, 100 lub 150ml,
  • Plastikowe butelki APF (Advanced Preservative Free) z atomizerem o pojemności 30 lub 50ml.

Kliknij i sprawdź, która woda morska najbardziej pasuje do Twojej oferty.

Jesteś zainteresowany wprowadzeniem produktu na rynek pod swoją marką?

  • Sole donosowe w formie sprayów wg IQVIA CHC 2022.

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.



Skip to content