Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Nowość! Linia proktologiczna Procto Care- wyroby medyczne i kosmetyki polecane przy hemoroidach i zaparciach

Nowość! Linia proktologiczna Procto Care- wyroby medyczne i kosmetyki polecane przy hemoroidach i zaparciach


Nieodpowiednia dieta, stres, siedzący tryb życia to elementy, które składają się na szereg chorób cywilizacyjnych. W efekcie co trzecia osoba, bez względu na wiek, boryka się z uciążliwymi zaparciami czy hemoroidami. Wiemy, że zapotrzebowanie pacjentów na wyroby medyczne przynoszące ulgę i wspierające w powyższych stanach jest coraz większe. Stworzyliśmy więc zupełnie nową linię proktologiczną – Procto Care. Znajdziecie w niej 2 innowacyjne wyroby medyczne i 2 wspierające ich działanie kosmetyki. Wszystkie dostępne w modelu biznesowym private label – nasz produkt – Twoja marka.

Zapotrzebowanie na produkty wspierające przy hemoroidach i zaparciach

Zaparcia dotyczą nawet 28% populacji bez względu na wiek. U osób po 65 roku życia odsetek ten może wynieść nawet 30%. Ponadto przypadłość często dotyka kobiety w ciąży – aż 38% kobiet ciężarnych zmaga się z zaparciami.  

W następstwie zaparć często pojawiają się hemoroidy, najczęściej występują u osób dorosłych, sporadycznie u dzieci. Powstają przez poszerzenie podśluzowej tkanki naczyniowej w części dystalnej kanału odbytu. Hemoroidy mogą powodować ból, ponieważ unerwia je układ somatyczny i przekrwienie. Jednakże ból nie jest objawem typowym, jak świąd czy pieczenie. 

Czynnikami sprzyjającymi ich tworzeniu są zaparcia, zaburzenia pracy jelit, utrudnione opróżnianie odbytnicy i długi czas trwania defekacji. Choroba hemoroidalna dotyka około 85% ciężarnych w ostatnim trymestrze ciąży.  

Wyroby medyczne Private Label na wsparcie w leczeniu zaparć i hemoroidów  

Z myślą o pacjentach dotkniętych zaparciami oraz hemoroidami powstała linia proktologiczna Procto Care od Gofarm. To produkty Private Label, gotowe do wprowadzenia na rynek, pod nazwą własną. Szczegółowo zbadaliśmy potrzeby współczesnych klientów i opracowaliśmy 4 kluczowe produkty wspierające podczas zaparć i hemoroidów.  

  1. MIKROWLEWKA – hemoroidy, problemy z wypróżnianiem

Mikrowlewka ułatwiająca wypróżnianie wspomaga wypróżnienia, szczególnie u osób zmagających się z problemem hemoroidów, szczeliny odbytu i zaparć. Łagodzi dyskomfort w trakcie oddawania stolca, nawilżając błonę śluzową odbytu i łagodząc jej podrażnienia.  

Główne składniki: 

  • 4 oleje: kokosowy, lniany, słonecznikowy i oliwa z oliwek nawilżają i powlekają błonę śluzową odbytnicy oraz łagodzą jej podrażnienia. 
  • Kwas hialuronowy nawilża i koi podrażnioną skórę, stwarza odpowiednie środowisko do naturalnych procesów regeneracyjnych. 
  • Kwas mlekowy pomaga utrzymać prawidłowe pH skóry. 

  1. MEDYCZNY ŻEL NA HEMOROIDY

Medyczny żel na hemoroidy to wyrób medyczny przeznaczony dla osób, które cierpią na tę dolegliwość oraz narażonych na ryzyko wystąpienia patologicznych stanów hemoroidalnych.  

Szczególnie wskazany dla osób wykonujących długotrwałą pracę w pozycji siedzącej, sportowców wyczynowych  oraz osób otyłych. Bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Zalecany w przypadku dyskomfortu, swędzenia, pieczenia, bólu i podrażnienia, które mogą wystąpić przy hemoroidach wewnętrznych i zewnętrznych.  

Główne składniki: 

  • Kwas hialuronowy nawilża i koi podrażnioną skórę wokół odbytu, stwarza odpowiednie środowisko dla naturalnych procesów regeneracyjnych. 
  • Żel z aloesu zawiera mukopolisacharydy, które wiążą cząsteczki wody, poprawiają nawilżenie i integralność skóry. Łagodzi podrażnienia skóry wokół odbytu. 
  • Prebiotyk Biolin P chroni przed rozwojem bakterii chorobotwórczych i sprzyja rozwojowi fizjologicznej flory bakteryjnej. 

  1. ŻEL DO HIGIENY OKOLIC ODBYTU

Żel do higieny okolic odbytu to kosmetyk farmaceutyczny, który jest przeznaczony dla osób narażonych na występowanie hemoroidów, a także odczuwających dyskomfort, swędzenie i pieczenie. Substancja aktywna SyriCalm przede wszystkim łagodzi swędzenie, a ektoina działa nawilżająco

Główne składniki: 

Kwas hialuronowy intensywnie nawilża i łagodzi błony śluzowe wokół odbytu. 

L-arginina zwiększa poziom nawilżenia, tym samym zwiększając barierę ochronną skóry. 

Prebiotyk Biolin P chroni błonę śluzową otoczenia intymnego, stymulując wzrost korzystnych bakterii. 

SyriCalmTM CRL łagodzi swędzenie, zmniejsza zaczerwienienie i poprawia funkcję bariery skórnej. 

Ectoin® otacza błony śluzowe lub skórę ochronną powłoką składającą się z cząsteczek wody (hydrofilm). Dzięki tej powłoce ochronnej, obszary poddane obróbce są chronione przed podrażnieniami spowodowanymi alergenami lub innymi cząstkami. 

  1. ŻEL DO PIELĘGNACJI OKOLIC ODBYTU

Żel do pielęgnacji okolic odbytu jest produktem o działaniu silnie nawilżającym. Dla osób narażonych na rozwój hemoroidów. Zalecany w przypadku dyskomfortu, uczucia swędzenia i pieczenia po wypróżnieniu. Zapewnia ochronę okolic odbytu przed rozwojem bakterii patogennym. 

Główne składniki: 

• Kwas hialuronowy intensywnie nawilża i łagodzi. 

• L-arginina zwiększa poziom nawilżenia, tym samym zwiększając barierę ochronną skóry. 

• Żel aloesowy ma właściwości nawilżające, odżywia skórę i błony śluzowe. 

• Witamina E utrzymuje skórę w dobrej kondycji. 

• Prebiotyk Biolin P chroni przed rozwojem bakterii patogennych i grzybów. 

• Alkohol benzylowy wykazuje właściwości chłodzące. 

Linia Procto Care to kompleksowa oferta produktów wspierających dla osób cierpiących na zaparcia oraz hemoroidy. Co trzecia osoba potrzebuje pomocy w walce z tymi przypadłościami. To ogromny rynek pacjentów gotowych na nowe rozwiązania.  

Chcesz wiedzieć więcej?

Jesteś zainteresowany wprowadzeniem produktów do swojego portfolio?

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content