Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Bez kategorii   >  CPHI Discover – spotkajmy się na targach online | 17-28 maja 2021
Gofarm na CPHI

CPHI Discover – spotkajmy się na targach online | 17-28 maja 2021

W poprzednim roku pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany związane z targami. Jednak tym razem środowisko farmaceutyczne łączy się online i nie może nas tam zabraknąć.

Już 17 maja rusza 2 tygodniowe wydarzenie CPHI Discover podczas którego serdecznie zapraszamy do wizyty na naszym wirtualnym stoisku producenta wyrobów medycznych. Będzie to okazja do spotkania (online) po długiej nieobecności. Natomiast stacjonarnie zobaczymy się już 9-11 listopada w Mediolanie podczas europejskiej odsłony CPHI Worldwide.

Mamy nadzieję spotkać się z obecnymi oraz przyszłymi klientami i przedstawić nasze produkty w formule private label, a także usługi rozwoju nowych wyrobów medycznych farmaceutycznych R&D Gofarm (m.in. dostosowywanie dokumentacji wyrobów medycznych do nowych zasad MDR 745/2017).

Targi CPHI – globalne środowisko farmaceutyczne w jednym miejscu

CPHI to największe i najważniejsze na świecie wydarzenie w branży farmaceutycznej z wieloletnią tradycją. Od ponad 30 lat tworzy wyjątkowe środowisko dające możliwość spotkań, poszerzania wiedzy i dzielenia się innowacyjnym podejściem w farmacji. To także miejsce do budowania znaczących, długotrwałych relacji biznesowych.

Każdego roku w różnych miejscach na świecie CPHI łączy ponad 100 tysięcy specjalistów z ponad 170 krajów. Uczestnicy mogą brać udział w wartościowych spotkaniach, wystawach, konferencjach, szkoleniach i targach.

Firma Gofarm, jako lider w rozwoju i produkcji wyrobów medycznych, od kilku lat aktywnie uczestniczy w dotychczasowych europejskich edycjach targów. Byliśmy obecni m.in. w 2018 w Madrycie oraz w 2019 we Frankfurcie. To była świetna okazja do pogłębienia relacji z klientami i zyskania nowych, cennych kontaktów. Dzięki nim firma nieustannie się rozwija, w efekcie czego produkty Gofarm pojawiły się m.in. w Australii, Meksyku i Kazachstanie.

Tym razem również jesteśmy gotowi do współpracy.

Do zobaczenia na targach!

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content