Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  SPRAYE DO NOSA Z EKSTRAKTAMI ROŚLINNYMI

SPRAYE DO NOSA Z EKSTRAKTAMI ROŚLINNYMI


ENT to największa linia produktów oferowanych przez Gofarm w formule private label. Znajdują się w niej wyroby medyczne do higieny i pielęgnacji nosa, uszu oraz gardła o wyjątkowych składach i różnorodnych wskazaniach. To produkty uwielbiane przez pacjentów – od lat towarzyszą wszystkim członkom rodzin w łagodzeniu codziennych dolegliwości.

Dzisiaj chcemy zwrócić szczególną uwagę na spraye do nosa z ekstraktami roślinnymi. To grupa produktów, która – obok naszego bestsellera: izotonicznej i hipertonicznej wody morskiej – dzięki swojej uniwersalności, skuteczności i jednocześnie szerokim możliwościom zastosowania jest często wybierana przez klientów.

Przedstawiamy 4 różne produkty: 2 na bazie wody morskiej i 2 na bazie oleju sezamowego:

1.     IZOTONICZNA WODA MORSKA Z KWASEM HIALURONOWYM I ALOESEM

Woda izotoniczna to doskonały wybór w celu zachowania odpowiedniej higieny nosa. Woda morska z głębin Oceanu Atlantyckiego oczyszcza nos i zapewnia odpowiednie środowisko dla błon śluzowych. Dodatek kwasu hialuronowego sprawia, że zyskują one wyjątkowe nawilżenie, a ekstrakt z aloesu łagodzi podrażnienia. Ta woda morska polecana jest szczególnie osobom przebywającym w zakurzonym środowisku, doświadczających podrażnienia błon śluzowych i suchości błon śluzowych.

2.     HIPERTONICZNA WODA MORSKA Z EUKALIPTUSEM I ALOESEM

Hipertoniczna woda morska z aloesem to dobry wybór przy podrażnieniach błony śluzowej nosa. Pomaga w zmniejszeniu obrzęku i przekrwienia błony śluzowej (również spowodowanych infekcjami i alergiami, podczas nieżytu nosa i kataru siennego). Hipertoniczna woda morska udrażnia i oczyszcza nos, a ekstrakt z aloesu łagodzi i nawilża przywracając komfort oddychania. Dodatek olejku eukaliptusowego przynosi uczucie ulgi i świeżości.

3.     SPRAY DO NOSA Z OLEJEM SEZAMOWYM I ALOESEM

Spray do nosa z olejem sezamowym ma silne działanie nawilżające i chroni przed nadmierną utratą wody. Dzięki substancjom oleistym jakimi są olej sezamowy i ekstrakt z aloesu, spray ma mocniejsze działanie, ponieważ dłużej utrzymuje się na błonach śluzowych nosa, chroniąc je przed drażniącymi czynnikami. Spray polecany jest pacjentom, którzy często przebywają w zapylonym środowisku, pomieszczeniach o niskiej wilgotności, cierpią na alergie lub częste infekcje. Doskonale łagodzi i wzmacnia błonę śluzową nosa osłabioną częstym wydmuchiwaniem.

4.     SPRAY DO NOSA Z OLEJEM SEZAMOWYM, MAJERANKOWYM I BERGAMOTOWYM

Substancje oleiste zawarte w wyrobie tworzą na powierzchni błon śluzowych nosa ochronny film, który zabezpiecza tkanki przed nadmierną utratą wody. Mocno nawilżający spray do nosa to dobre rozwiązanie dla osób borykających się z suchością błon śluzowych, katarem czy alergią. Spray ma działanie nawilżające, natłuszczające i przede wszystkim kojące podrażnione błony śluzowe, a także dba o suchą i popękaną skórę wokół nosa (np. z powodu mocnego i częstego wydmuchiwania nosa).

Dodatek olejków z bergamotki i majeranku, oprócz funkcji nawilżająco – łagodzących,  zwiększa komfort stosowania wyrobu – zwiększa uczucie świeżości.

W portfolio Gofarm znajdą Państwo również wody morskie w różnych opakowaniach i o różnych pojemnościach (APF, 30,50, 100 ml, BOV, 50, 100, 150 ml), zestawy do płukania nosa i zatok, mleczan Ringera, a także szeroki wybór wyrobów medycznych do uszu i gardła – a to wszystko w zaledwie jednej linii ENT. Zapraszamy do zapoznania się z produktami z pozostałych siedmiu linii produktowych.

Jeśli jesteś zainteresowany wprowadzeniem produktów do portfolio swojej firmy – skontaktuj się z nami

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content