Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Zapraszamy na targi CPHI Worldwide w Mediolanie | 9 – 11 listopada 2021
CPHI Worldwide

Zapraszamy na targi CPHI Worldwide w Mediolanie | 9 – 11 listopada 2021


Targi CPHI Worldwide to największe i najważniejsze międzynarodowe wydarzenie w branży pharma z wieloletnią tradycją, które co roku zrzesza tysiące specjalistów w jednym miejscu.

Tegoroczna europejska odsłona targów odbędzie się w Mediolanie. Już 9 listopada Fiera Milano zapełni się wystawcami z branży farmaceutycznej z całego świata!

Gofarm na targach CPHI

Firma Gofarm jako lider w rozwoju i produkcji wyrobów medycznych farmaceutycznych od kilku lat uczestniczy w wydarzeniach branżowych. Miło nam poinformować, że w tym roku również będziemy wystawcą podczas targów CPHI w Mediolanie oraz zaprosić na nasze stacjonarne stoisko.

Rok temu pandemia pokrzyżowała plany branży farmaceutycznej, ale tym razem jesteśmy gotowi i chętni do rozmów i współpracy.

Tegoroczna odsłona targów CPHI odbędzie się w wersji hybrydowej.

  • 9 – 11 listopada 2021 zapraszamy na nasze stacjonarne stoisko nr 9D38, gdzie chętnie przedstawimy nowe wyroby medyczne farmaceutyczne oraz porozmawiamy o potrzebach Państwa firmy w zakresie portfolio produktowego (private label) i usług z zakresu R&D wyrobów medycznych.
  • 25 paź. – 19 list. 2021– jeśli nie mogą Państwo dołączyć do nas na miejscu, zachęcamy do spotkań online, na które można umawiać się poprzez nasz oficjalny PROFIL WYSTAWCY.

Targi CPHI Worldwide

CPHI od ponad 30 lat tworzy wyjątkowe środowisko dające możliwość spotkań przedstawicieli branży farmaceutycznej z całego świata. To wydarzenie dające możliwość nawiązania długotrwałych relacji biznesowych, poszerzania wiedzy oraz rozwoju nowych innowacji.

Każdego roku w różnych miejscach na świecie CPHI łączy ponad 100 tysięcy specjalistów z ponad 170 krajów, aby poszerzać horyzonty i relacje biznesowe. Uczestnicy mogą brać udział w wartościowych spotkaniach, wystawach, konferencjach, szkoleniach i targach.

Międzynarodowe wydarzenia tej rangi to wspaniała okazja by rozwijać się jako firma. Dzięki regularnym spotkaniom z klientami nasze produkty są już sprzedawane w 40 krajach np. w Australii, Maroko i Wietnamie. A jesteśmy gotowi na więcej!

Do zobaczenia na targach!

Stacjonarnie lub online

Odwiedź nasze stoisko lub umów się na rozmowę

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content