Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Gofarm na misji gospodarczej MEDICA Düsseldorf| 15-18 listopada 2021

Gofarm na misji gospodarczej MEDICA Düsseldorf| 15-18 listopada 2021


Targi CPHI Worlwide w Mediolanie już za nami. Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas i za odwiedzenie naszego stoiska. To jednak nie koniec obecności Gofarm na międzynarodowych wydarzeniach w listopadzie. Już od 15 listopada nasi przedstawiciele wyruszyli na misję gospodarczą na największe wydarzenie z branży opieki zdrowotnej – MEDICA.

Misja gospodarcza Gofarm

Targi MEDICA to największe międzynarodowe wydarzenie łączące całą branżę wyrobów medycznych, które, tym razem, odbywa się w Düsseldorfie 15 – 18 listopada.

Tym razem będziemy obecni na wydarzeniu nie w roli wystawców, a zwiedzających. Mamy zamiar spotkać się z naszymi obecnymi i przyszłymi klientami oraz wzmacniać relacje biznesowe z przedstawicielami branży opieki zdrowotnej. Jesteśmy gotowi poszerzać i dzielić się wiedzą z innymi przedsiębiorcami z którymi łączą nas wspólne wartości i najwyższy cel – dobro i komfort pacjentów.

Targi MEDICA

MEDICA to forum dla ekspertów, przedsiębiorców i pasjonatów branży opieki zdrowotnej z całego świata. To przestrzeń dla rozwoju wiedzy i produktów związanych z technologią medyczną. Co roku zrzesza przedstawicieli zainteresowanych branżą, wśród których można spotkać wytwórców wyrobów medycznych, poznać najnowszy sprzęt laboratoryjny, technologię ortopedyczną oraz urządzenia medyczne do obrazowania i diagnostyki.

Mamy nadzieję na owocną misję. Do zobaczenia!

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content