Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Zapraszamy na targi DUPHAT w Dubaju | 22 – 24 lutego 2022

Zapraszamy na targi DUPHAT w Dubaju | 22 – 24 lutego 2022


Rok 2022 zaczynamy z dużą energią. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania, ciekawe zadania i nowych partnerów biznesowych. Dlatego już w lutym będziemy obecni na targach DUPHAT w Dubaju – zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska numer 3E29.

Gofarm na targach DUPHAT

Miło nam poinformować, że 22 – 24 lutego 2022 Gofarm zostanie wystawcą podczas 27 odsłony Międzynarodowych Targów Farmaceutyczno – Technologicznych DUPHAT w Dubaju. Serdecznie zapraszamy naszych obecnych i zainteresowanych przyszłą współpracą partnerów biznesowych na nasze stoisko numer 3E29, gdzie będziemy mogli porozmawiać, wymienić się pomysłami oraz doświadczeniami, a także będziemy mieć okazję do zaprezentowania naszych najlepszych i nowych produktów.

Targi DUPHAT

DUPHAT to bardzo ważne wydarzenie regionu MENA (Bliski Wschód i Afryka Północna), które od 26 lat łączy branżę farmaceutyczną tworząc to wyjątkowe wydarzenie. Początkowo stworzone jedynie jako konferencja i wystawa wspierająca lokalny rynek, dziś staje się wiodącą przestrzenią edukacyjno – networkingową dla liderów sektora farmaceutycznego również spoza obszaru lokalnego.

To już 27 edycja tego wydarzenia, które sukcesywnie łączy przedstawicieli całego łańcucha branży farmaceutycznej od dostawców surowców, wytwórców gotowych produktów po sieci apteczne.

Bardzo cieszymy się, że będziemy mieli okazję uczestniczyć w targach i poznać jeszcze lepiej ten ciekawy rynek. Do zobaczenia!

Tags:
Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content