Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Gofarm na branżowych wydarzeniach | Targi farmaceutyczne w 2022

Gofarm na branżowych wydarzeniach | Targi farmaceutyczne w 2022

Rok 2022 kończymy intensywnie – w ciągu ostatnich tygodni odwiedziliśmy aż trzy międzynarodowe targi farmaceutyczne. Za nami CPHI we Frankfurcie, MEDICA w Düsseldorfie oraz Vietnam MEDI-PHARM EXPO w Hanoi.

Gofarm od lat regularnie uczestniczy w wydarzeniach branżowych na międzynarodowym szczeblu. Udział w targach farmaceutycznych jest dla nas ciekawym sposobem na rozwój biznesowy i personalny. Podróże kształcą, a w tym wypadku kształtują również działania Gofarm. Podczas targów mamy okazję zaprezentować firmę, jej wartości, cele, najlepsze produkty oraz usługi R&D, a spotkania z klientami oraz innymi wystawcami inspirują i motywują nas do działania. Szczególnie po pandemii spotkania twarzą w twarz podczas tego typu wydarzeń to dla nas przyjemność.

Rok 2022 rozpoczęliśmy targami DUPHAT w Dubaju, gdzie kolejny raz odwiedziliśmy naszych arabskich klientów (relację możecie zobaczyć TU).

 

CPHI Worldwide – Frankfurt (Niemcy)

W listopadzie byliśmy wystawcami podczas największych europejskich targów farmaceutycznych – CPHI we Frankfurcie. Obecność na tym wydarzeniu jest już dla naszej firmy tradycją i z roku na rok obserwujemy jego rozwój. Podczas tegorocznej edycji frekwencja była ogromna. To były bardzo intensywne dni podczas których mogliśmy zaprezentować nasze produkty szerokiemu gronu odbiorców. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się wyroby medyczne z linii ENT, linii kobiecej oraz nasza nowość – mikrowlewka ułatwiająca wypróżnianie.

MEDICA – Düsseldorf (Niemcy)

Po krótkiej przerwie wróciliśmy do Niemiec na misję gospodarczą. Podczas targów MEDICA
w Düsseldorfie spotkaliśmy wielu producentów wyrobów medycznych, kosmetyków oraz produktów do dezynfekcji, również spoza Europy. Tym razem z odmiennej perspektywy – odwiedzających – odkrywaliśmy nowe możliwości.

VIETNAM MEDI – PHARM EXPO 2022 – Hanoi (Wietnam)

Z początkiem grudnia odwiedziliśmy Wietnam i MEDI-PHARM EXPO w Hanoi, gdzie doświadczyliśmy zupełnie odmiennej aury. To był czas spotkań z klientami z najdalszych zakątków świata, odkrywania nowych rynków oraz poszerzania horyzontów. Cieszymy się, że Wietnam gospodarczo otwiera się na świat, a firmy obecne na targach starają się zaprezentować swój biznes w sposób nowoczesny
i ogólnoświatowy. Przedsiębiorczość Wietnamczyków widać było nie tylko na targach, ale również na ulicach Hanoi – ulice pełne były lokalnych sklepików i warsztatów.

Targi farmaceutyczne są dla nas nieustannym źródłem inspiracji i motywacji do rozwoju. Dzięki nim coraz lepiej poznajemy międzynarodowe rynki, rozróżniamy ich potrzeby i podejmujemy działania, aby jak najlepiej dopasować swoje produkty i usługi. Lubimy tą różnorodność. Klienci interesują się innymi produktami, zwracają uwagę na odmienne aspekty naszej działalności. To, co łączy wszystkich naszych kontrahentów i gości jest cel, aby wspólnymi działaniami wspierać funkcjonowanie i zdrowie ostatecznych odbiorców naszych produktów – pacjentów.

Mamy nadzieję, że nawiązane podczas targów znajomości zostaną z nami na dłużej. Już planujemy obecność na targach w przyszłym roku i nie możemy doczekać się kolejnych wyzwań!

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content