Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Laboratorium R&D Gofarm – miejsce, gdzie zaczyna się rozwój

Laboratorium R&D Gofarm – miejsce, gdzie zaczyna się rozwój


Ponad 400 opracowanych receptur, w tym ponad 50 wyrobów medycznych w różnych klasach i wskazaniach, w 20 formach farmaceutycznych – a wszystko ma swój początek w laboratorium badawczo – rozwojowym Gofarm.

Gofarm jest znanym i cenionym ekspertem w zakresie projektowania, rozwoju i produkcji wyrobów medycznych „farmaceutycznych – nieustannie rozwijamy ofertę produktów private label, aby zaproponować naszym klientom ciekawe i skuteczne rozwiązania, które będą najlepszym wsparciem w codziennych dolegliwościach pacjentów.

Oprócz stale rosnącej oferty produktów dla marek własnych, oferujemy pierwsze w Polsce kompleksowe usługi w zakresie R&D dla wyrobów medycznych farmaceutycznych – projektowanie  i rozwój nowych wyrobów medycznych od pomysłu do gotowego produktu na półce!

Dzięki pracom rozwojowo badawczym prowadzonym pod okiem najlepszych specjalistów z branży farmaceutycznej
nasze pomysły (oraz naszych klientów) przekształcane są w gotowe produkty.

Laboratorium R&D Gofarm dla wyrobów medycznych

Posiadamy własne laboratorium badawczo – rozwojowe, w którym pomysły nasze i naszych klientów nabierają kształtów. To miejsce jest niezastąpionym ogniwem na drodze od pomysłu do gotowego produktu na półce. Tutaj powstają formulacje i pierwsze próbki naszych produktów, a wyspecjalizowani pracownicy przeprowadzają wszelkie niezbędne badania i próby technologiczne, aby zagwarantować produkty o najwyższej jakości i odpowiednich właściwościach.

Laboratorium R&D naszej firmy znajduje się w Parku Life Science Jagiellońskiego Centrum Innowacji w Krakowie. To kompleks zrzeszający przedsiębiorców i naukowców z dziedziny nauk przyrodniczych, również wiele firm z branży farmaceutycznej.

Własne laboratorium pozwala nam zapewnić pełny i kompleksowy zakres usług. Nowoczesne wyposażenie pomaga w opracowywaniu formulacji różnych kategorii produktów:

  • wyrobów medycznych,
  • suplementów diety,
  • produktów kosmetycznych.

Dzięki komorom klimatycznym nasi specjaliści wykonują również badania stabilności opracowanych formulacji. Wiedza, doświadczenie i najnowsze technologie dają nam możliwość na zapewnienie bezpieczeństwa i wysokiej jakości receptur oferowanych naszym klientom.

Poznaj usługi R&D od Gofarm

Więcej na temat naszych usług dowiesz się ze strony R&D Rozwój wyrobów medycznych.

Proponujemy kompleksowe usługi:

Więcej informacji o tym dlaczego warto inwestować w rozwój wyrobów medycznych farmaceutycznych przeczytasz w TYM artykule.

Jeśli jesteś zainteresowany usługami R&D

dla wyrobów medycznych – skontaktuj się z nami

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content