Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Spraye do nosa na bazie olejów – wyjątkowe nawilżenie przez cztery pory roku

Spraye do nosa na bazie olejów – wyjątkowe nawilżenie przez cztery pory roku


Nos jest narażony na wiele niekorzystnych czynników przez cały rok m.in. wiosenne pylenie, klimatyzowane lub ogrzewane pomieszczenia, zanieczyszczone powietrze. Wiele z nich prowadzi do suchości śluzówki nosa, która znacznie utrudnia swobodny oddech oraz jest idealnym miejscem dla rozwoju infekcji. Aby temu zapobiec i przywrócić komfort oddychania ważne jest dbanie o odpowiednią pielęgnację. Sprawdzonym rozwiązaniem jest stosowanie olejów do nosa w postaci wygodnych sprayów.

Gofarm przedstawia dwa wyroby medyczne na bazie oleju sezamowego, stworzone z dbałości o błony śluzowe nosa potrzebujące maksymalnego nawilżenia i długotrwałej ochrony przez cały rok.

Oleje do nosa – poznaj nasze spraye do nosa na bazie olejów

Oba wyroby medyczne przeznaczone są dla dzieci od 6 roku życia i dorosłych, nie zawierają konserwantów ani propelentów, a ich bazą jest cenny i dobrze znany w farmacji olej sezamowy bogaty w triglicerydy.

Nasze produkty cechują się wyjątkowo nawilżającymi i natłuszczającymi właściwościami. Naturalne oleje tworzą na powierzchni błon śluzowych nosa barierę, dzięki czemu chronią tkanki przed nadmierną utratą wody. Oprócz wyjątkowego działania nawilżającego, koją podrażnione błony śluzowe nosa. Sprawdzają się również w przypadku popękanych i podrażnionych okolic nosa podczas infekcji lub alergii (powstałych np. na skutek częstego wydmuchiwania nosa). Można je z powodzeniem stosować również po terapii tlenowej.

Nawilżający olej do nosa z aloesem jest mieszaniną wysokooczyszczonych olejów roślinnych sezamu i aloesu. Dodatek aloesu wzmacnia nawilżające właściwości wyrobu sprawiając, że błony śluzowe nosa zyskują ochronę na długi czas.

Dodatek olejków bergamotowego i majerankowego w drugim wyrobie zwiększa komfort stosowania poprzez zapewnienie przyjemnego zapachu.

Po zastosowaniu sprayów pacjent od razu odczuwa poprawę nawilżenia śluzówki nosa i podnosi się jego komfort oddychania.

Podczas problemów z suchością błon śluzowych dobrze sprawdzają się również wody morskie, które posiadamy z swojej ofercie.

Jesteś zainteresowany wprowadzeniem tego produktu pod swoją marką?

Zobacz nasze nowości do jamy ustnej!

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content