Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Woda morska do nosa – must have domowej apteczki (i portfolio produktowego Twojej firmy)

Woda morska do nosa – must have domowej apteczki (i portfolio produktowego Twojej firmy)

Dzięki licznym wskazaniom i naturalnej formule woda morska stała się produktem must have. Jest często stosowana przez osoby aktywne, pracowników biurowych, alergików, a także dzieci, nawet od 1 miesiąca życia. Od wielu lat woda morska do nosa jest stałą pozycją w domowych apteczkach.

Czy woda morska do nosa naprawdę jest z morza?

Nie wszyscy producenci wód morskich mają w swojej ofercie produkt pozyskany z naturalnych wód morskich lub głębi oceanicznych. Czasami jest to jedynie roztwór soli NaCl (który również znajduje się w wodzie morskiej).

Marka Gofarm w produktach wykorzystuje wodę z głębin Oceanu Atlantyckiego, która z uwagi na swoje niezliczone minerały i mikroelementy, naturalnie wspiera błony śluzowe nosa. Jej skład wzbogacają takie pierwiastki jak magnez, cynk, żelazo, siarka, miedź, selen i potas.

Różnorodność wyboru

Woda izotoniczna ma stężenie NaCl zbliżone do naturalnej wydzieliny znajdującej się wewnątrz nosa (0,9%). Dzięki temu oczyszcza błonę śluzową z alergenów, kurzu oraz zanieczyszczeń i bardzo dobrze ją nawilża. Natomiast roztwór hipertoniczny ma wyższe stężenie soli (powyżej 2%) niż w komórkach organizmu człowieka, co pozwala w naturalny sposób na zmniejszenie obrzęku i pozbycie się nadmiaru wydzieliny z nosa. Sprawdza się szczególnie podczas kataru oraz infekcji zatok. Niektóre produkty mają dodatkowe pielęgnujące właściwości dzięki cennym substancjom wzbogacającym, dodawanym do preparatu tj. olejki, wyciągi czy ekstrakty np. kwas hialuronowy czy olejek eukaliptusowy.

Woda morska to prosty produkt o wielu wskazaniach

 • Skutecznie oczyszcza jamę nosową i zatoki z zanieczyszczeń, kurzu i pyłków,
 • Łagodzi objawy nieżytu nosa, kataru siennego oraz podrażnienia śluzówki na skutek alergii lub infekcji,
 • Skutecznie nawilża wysuszoną śluzówkę,
 • Zmniejsza obrzęk błon śluzowych nosa i zatok,
 • Udrażnia drogi oddechowe i przynosi ulgę w oddychaniu,
 • Zapewnia uczucie świeżości,
 • Przywraca komfort oddychania (również podczas snu i spożywania posiłków).

Woda morska, przez swój naturalny skład, jest preparatem w pełni bezpiecznym. Jest stosowana zarówno u dorosłych, jak i dzieci, nawet od 1 miesiąca życia.

Używają jej osoby, które prowadzą aktywny tryb życia, ponieważ ułatwia oddychanie poprzez oczyszczanie śluzówki nosa z kurzu i zanieczyszczeń. Dzięki właściwościom nawilżającym chętnie stosują ją pracownicy biurowi i osoby, które przebywają w klimatyzowanych (lub ogrzewanych) pomieszczeniach o niskiej wilgotności. Szczególnie w aktualnej sytuacji pandemicznej codzienne noszenie maseczek ochronnych na twarzy sprzyja powstawaniu środowiska utrudniającego naturalne oczyszczanie nosa, które wymaga wsparcia z zewnątrz.

Woda morska jest również wybierana przez osoby z alergią jako uzupełnienie stosowania środków leczniczych. Redukuje obrzęki, nawilża i przygotowuje śluzówkę do podania środków farmakologicznych lub przywraca równowagę i nawilżenie błonom zbyt często poddawanym działaniu leków, a przy tym nie prowadzi do uzależnienia.

Woda morska w portfolio produktowym staje się oczywistym wyborem

Gofarm to ekspert wśród dostawców wód morskich. W portfolio marki znajduje się bogaty wybór produktów w różnych formach:

 • plastikowe butelki APF (Advanced Preservative Free) z atomizerem 30 lub 50ml,
 • aluminiowe puszki BOV (Bag-On-Valve) o pojemności 50, 100 lub 150ml, dostępne również w kilku kolorach aplikatorów.

Dzięki współpracy z partnerami z całego świata nasze wody morskie stały się bestsellerem. Oprócz tradycyjnych wód morskich w ofercie firmy znajdziesz również roztwory z dodatkiem cennych substancji o dodatkowych właściwościach łagodzących, nawilżających.

Zobacz nasze produkty:

 1. Izotoniczna woda morska bez konserwantów BOV, APF
 2. Hipertoniczna woda morska BOV APF
 3. Izotoniczna z glicerolem APF
 4. Izotoniczna z kwasem hialuronowym i aloesem APF
 5. Hipertoniczna z olejkiem eukaliptusowym i aloesem APF
Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content