Gofarm logo

Specjalistyczne linie wyrobów medycznych uzupełniane suplementami diety oraz kosmetykami.

+ 48 664 153 081
+ 48 12 307 75 16

office@gofarm.pl
Wilga Business Center
ul. J. Marcika 12, Kraków

Ostatnie wpisy

+ 48 530 103 518

+ 48 12 307 75 16

Argento Duo Office Park

ul. J. Marcika 4a, Kraków

Follow Us
GOFARM  >  Gofarm   >  Ulga dla najmłodszych – żel na ząbkowanie

Ulga dla najmłodszych – żel na ząbkowanie


Nierozłącznym elementem rozwoju każdego niemowlaka jest ząbkowanie. Wyrzynanie pierwszych mleczaków rozpoczyna się w pierwszych miesiącach życia i zazwyczaj wiąże się ze sporym dyskomfortem dla maluszków: zaczerwienieniem, obrzmieniem i swędzeniem dziąseł. Aby pomóc im (oraz rodzicom) w tym czasie stworzyliśmy nowy wyrób medyczny do jamy ustnej – żel na ząbkowanie, dostępny w formule private label dla Twojej firmy.

Żel na ząbkowanie

Ząbkowanie jest procesem fizjologicznym, któremu często towarzyszą nieprzyjemne powikłania ogólne lub miejscowe. Zęby wywierają ucisk na śluzówkę dziąseł prowadząc do zaczerwienienia, obrzmienia, swędzenia oraz bólu.

Żel na ząbkowanie to nowy wyrób medyczny w formie powlekającego żelu do stosowania miejscowego. Wyrzynanie mleczaków rozpoczyna się zazwyczaj ok. 6 miesiąca życia, ale u każdego dziecka przebiega w inny sposób i pierwsze objawy wzrostu zębów mogą pojawić się znacznie wcześniej. Dlatego nasz żel może być stosowany już od 2 miesiąca życia.

Dzięki zawartości hialuronianu sodu żel tworzy na powierzchni dziąseł ochronny film, który łagodzi objawy towarzyszące ząbkowaniu tj. podrażnienie i swędzenie. Żel ma udowodnione w badaniach naukowych działanie w łagodzeniu odczuć bólowych i niemowląt.

Aloes zawarty w żelu nawilża, łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia. Ksylitol jest skuteczną ochroną przed próchnicą. Wyrób ma przyjemny i słodki smak malinowy.

Wybierz wersję żelu na ząbkowanie w private label

Żel na ząbkowanie występuje w dwóch rodzajach opakowań: tuba 15 ml z kaniulą oraz tuba 10 ml z wygodnym aplikatorem w formie silikonowej szczoteczki. Aplikator ułatwia prawidłowe rozprowadzenie produktu na dziąsłach i umożliwia wykonanie delikatnego masażu, co zmniejsza odczucie bólu.

Jesteś zainteresowany wprowadzeniem nowych produktów pod swoją marką? Zobacz nowości do jamy ustnej!

Chcesz wiedzieć więcej?

Jesteś zainteresowany wprowadzeniem produktów do swojego portfolio?

Ta strona internetowa prezentuje produkty dostępne w formule private label: wyroby medyczne, kosmetyki farmaceutyczne i suplementy diety.
Do wyrobów medycznych znajdujących się na stronie dołączamy poniższe ostrzeżenie:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.Skip to content